Loading

Ubytovanie Jasná Chopok sever - Záhradky

(621 objektov v okolí 25 km)
Jasná Chopok sever - Záhradky

Jasná Chopok sever - Záhradky

Demänovská Dolina

Máte radi zimu a lyžovanie obzvlášť? V tom prípade ste už minimálne určite počuli o Jasnej. Lyžiarskom stredisku, kde sa Vaše sny o dokonalej lyžovačke stávajú skutočnosťou. Desiatky kilometrov zjazdoviek, vleky a lanovky na úrovni ako kdesi v Alpách. Určite si takýto zážitok nenechajte ujsť.

Do Jasnej vedie hlavná cesta, popri ktorej je niekoľko veľkých záchytných parkovísk. Každé z nich má napojenie na sedačkovú lanovku a preto je celkom jedno, kde zaparkujete. Z každého parkoviska si vychutnáte celé stredisko. Pokiaľ sa Vám nechce ísť až celkom hore, môžete zastaviť v časti nazvanej Záhradky.

Vystúpite z auta, obujete lyžiarky, nasadíte lyže a hor sa na svahy. Jasná je výnimočná tým, že ponúka dlhé kilometre trás všetkých náročností. Ak ste stredne pokročilý, v Záhradkách si prídete na svoje. Alebo sa tu dobre rozlyžujete a precvičíte svaly pred strmšími svahmi. V Záhradkách nájdete predovšetkým stredne ťažké zjazdovky, nájde sa tu však aj modrá, najmenej náročná.

Priamo zo Záhradiek vedie jeden vlekdve moderné sedačkové lanovky. Vybavenie plexisklom chrániacim proti vetru považujte za samozrejmosť. Jedna z lanoviek vedie na Rovnú hoľu, pokojnejšie no o to krajšie zákutie Jasnej. Tá druhá Vás dostane priamo do stredu strediska, na Priehybu do nadmorskej výšky 1342 metrov nad morom. Tu sa nachádza známa kabínková lanovka funitel, vedúca až na vrchol Chopku. Do výšky približne 2000 metrov nad morom sa zo Záhradiek dostanete len s jediným prestúpením. Ponad Záhradky vedie ešte jedna sedačková lanovka vedúca z predchádzajúceho záchytného parkoviska na Lúčkach.

Pokiaľ sa vyberiete zo Záhradiek na Rovnú hoľu, máte na výber dve zjazdovky, ktorými sa môžete vrátiť. Stredne pokročilý lyžiari si vyberú tú červenú a začiatočníci modrú. Ak Vám to bude málo, môžete si zjazd predĺžiť až na Lúčky. Lanovka na Priehybu je pre tých náročnejších. Z nej sa na Záhradky môžete vrátiť buď dvoma červenými alebo jednou čiernou zjazdovkou pre tých najskúsenejších.

Dole pod svahmi na Vás čaká kompletné zázemie, bufety, reštaurácia, požičovňa, lyžiarska škola, obchod so športovým oblečením. Skrátka kompletné vybavenie. A nezabúdajte, Záhradky sú len prístupovým bodom do centra strediska, kde na Vás čaká ešte oveľa viac.

Na Záhradkách nebude problém nájsť ubytovanie. Jasná ponúka na každom rohu útulné horské chaty, prepychové penzióny ale aj cenovo dostupné privátyturistické ubytovne. Je len na Vás, čo si zvolíte. Nájsť tu nájdete skutočne všetko.

... zobraziť viac

Chata Ivan

0,2 km od Jasná Chopok sever - Záhradky, Demänovská Dolina, v...
V lese, pri potoku, pri zjazdovke

Bungalov 116 Záhradky

0,3 km od Jasná Chopok sever - Záhradky, Demänovská Dolina, v rekreačnej oblasti, pr...
Chata na lyžiarskom svahu Jasná-Záhradky

Chata Horalka

0,6 km od Jasná Chopok sever - Záhradky, Demänovská Dolina, v rekreačnej oblasti, pr...
Chata priamo pri zjazdovke Jasná - Lúčky

Chata Holiday Jasná

0,7 km od Jasná Chopok sever - Záhradky, Demänovská Dolina, v...
Chata priamo na lyžiarskom svahu Jasná

Apartmánový dom KONGEN Jasná

0,8 km od Jasná Chopok sever - Záhradky, Demänovská Dolina, v rekreačnej oblasti, pr...
Štýlové apartmány priamo pri lanovke

Penzión Veronika

0,8 km od Jasná Chopok sever - Záhradky, Demänovská Dolina, v...
Mesiace september a október voľné!

Chata Jasná - Lúčky 190

0,9 km od Jasná Chopok sever - Záhradky, Demänovská Dolina, v rekreačnej oblasti, pr...
Malebné a tiché prostredie, nová chata!

Apartmány Jasná č. 5 a č. 15

0,9 km od Jasná Chopok sever - Záhradky, Demänovská Dolina, v...
Apartmány priamo pri zjazdovke v Jasnej!

Chaty Jasná

0,9 km od Jasná Chopok sever - Záhradky, Demänovská Dolina, v...
Chatky 100 metrov od zjazdoviek JASNÁ

Apartmány Jasná 3+13

1,0 km od Jasná Chopok sever - Záhradky, Demänovská Dolina, v...
Priamo pri lanovke Jasná - Biela Púť