Loading

Ubytovanie Jasná Chopok sever - Biela púť

(623 objektov v okolí 25 km)
Jasná Chopok sever - Biela púť

Jasná Chopok sever - Biela púť

Demänovská Dolina

Ste zvyknutý po príjazde do lyžiarskeho strediska vidieť pred sebou jeden vlek, svah, bufet a drevenú búdku na predaj lístkov? Po príchode do Jasnej si budete pripadať ako v Disneylande. Množstvo svahov, ktoré sú skôr nad ako pred Vami. Reštaurácie, hotely, bufety, množstvo lanoviek a všade tisíce lyžiarov. Takúto atmosféru nezažijete nikde inde, len na severnej strane Chopku.

Veľkoleposť. Presne to Vás napadne pri prvom pohľade na masívne lyžiarske stredisko, ktoré má až 45 km zjazdoviek. Zaparkujete auto na jednom z mnohých vysokokapacitných parkovísk a pôjdete si po lístky. Kasy sú to prvé s čím prídete do kontaktu a práve tie sa nachádzajú presne na Bielej púti.

Okrem nich tu nájdete diskotéku, bary, reštaurácie a mnoho ubytovacích zariadení. Priamo na zjazdovke na Bielej púti sú najrôznejšie hotelypenzióny. Môžete sa tešiť na typickú horskú architektúru a príjemné prostredie. Za oknami sa Vám bude mihať lanovka a davy spokojných lyžiarov.

Na Bielej púti nájdete sedačkovú lanovkumodrú zjazdovku vhodnú aj pre úplných začiatočníkov. Ak stojíte na lyžiach prvýkrát, Vaše kroky zavedú najskôr práve sem. Zjazdovka je pravidelne udržiavaná a umelé zasnežovanie pokladajte za samozrejmosť. Je vybavená umelým osvetlením a môžete sa začať tešiť na večernú lyžovačku. Vyjdete z hotela, obujete si lyže a už lyžujete.

Na konci Bielej púte je jedna zaujímavosť, Twinliner. Ide o akýsi vláčik, ktorý funguje rovnako ako výťah. Jeho vozeň pojme až 50 lyžiarov a dopraví Vás priamo k funitelu, lanovke vedúcej na vrchol Chopku. Z Bielej púte sa dostanete ešte na Lukovú, do nadmorskej výšky 1670 metrov nad morom. Dopraví Vás tam klasická 4 sedačková lanovka, jedna z mnohých v celom stredisku.

Biela púť je východiskovým bodom do celého lyžiarskeho strediska a každý lyžiar smerujúci na svahy Chopku ňou pôjde. Zjazdovka samotná je ideálna pre začiatočníkov, stačí si vybrať lyžiarsku alebo snowboardovú školu a profesionáli Vás za pár dní naučia všetkým tajomstvám každého dobrého lyžiara.

Pre lyžovačku v Jasnej pravdepodobne nie je lepšia lokalita, kde sa môžete ubytovať. Priamo na Bielej púti je mnoho hotelov pre náročných. Pokiaľ chcete ušetriť a radšej viac lyžovať, vyberte si z ponuky turistických ubytovní. Napriek tomu, že budete v nadmorskej výške vyše 1100 metrov nad morom uprostred hôr, nudiť sa nebudete. Z hotelov to je len kúsok do barov, či do jednej z najznámejších diskoték. Zábava v Jasnej na Bielej púti nekončí na svahu.

... zobraziť viac

Apartmány Jasná 3+13

0,0 km od Jasná Chopok sever - Biela púť, Demänovská Dolina,...
Priamo pri lanovke Jasná - Biela Púť

Apartmány Jasná č. 5 a č. 15

0,1 km od Jasná Chopok sever - Biela púť, Demänovská Dolina,...
Apartmány priamo pri zjazdovke v Jasnej!

Koliba KLOBÚK

0,2 km od Jasná Chopok sever - Biela púť, Demänovská Dolina,...
Apartmány priamo pri vleku v Jasnej

Hotel Björnson Jasná

0,3 km od Jasná Chopok sever - Biela púť, Demänovská Dolina,...
Moderné ubytovanie 50 m od vleku Otupné!

Chata Ivan

0,4 km od Jasná Chopok sever - Biela púť, Demänovská Dolina,...
Chatka s krbom blízko lyž. strediska

Apartmány MALIARIK

0,7 km od Jasná Chopok sever - Biela púť, Demänovská Dolina,...
APARTMÁNY priamo na zjazdovke

Chata Koliesko

0,7 km od Jasná Chopok sever - Biela púť, Demänovská Dolina,...
Štýlová horská chata priamo pri vleku!

Chata Ivan

1,1 km od Jasná Chopok sever - Biela púť, Demänovská Dolina,...
V lese, pri potoku, pri zjazdovke

Chata Horalka

1,1 km od Jasná Chopok sever - Biela púť, Demänovská Dolina, v rekreačnej oblasti, p...
Chata priamo pri zjazdovke Jasná - Lúčky

Penzión Veronika

1,2 km od Jasná Chopok sever - Biela púť, Demänovská Dolina,...
Mesiace september a október voľné!