Štýlové a komfortné apartmány v centre!

Zlákala Vás krásna príroda a veľký počet atrakcií Liptova? Určite si k tomu zaslúžite aj maximálne pohodlie, ktoré Vám zaručia práve naše City Apartments. Nachádzajú sa na začiatku mesta Liptovský Mikuláš. Blízko to máte priamo do centra mesta aj k všetkým zaujímavým možnostiam na Liptove.

Apartmány sú pre Vás k dispozícii celoročne a ponúkajú Vám celkovú kapacitu 13 lôžok vrátane prísteliek v troch štýlovo zariadených apartmánoch. Vybrať si môžete z:

- Trojlôžkového apartmánu Standard, ktorý pozostáva z jednej miestnosti s manželskou posteľou, samostatným lôžkom, pohovkou využiteľnou ako prístelka pre jednu osobu a televízorom so satelitným príjmom. Súčasťou miestnosti je aj jedálenské posedenie, kuchynský kút s barovým pultom, sklokeramickou varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou.

- Trojlôžkového apartmánu Superior, tvoreného obývacou miestnosťou s gaučom vhodným ako prístelka pre jednu osobu, televízorom so satelitným príjmom, rovnako plne vybavenou kuchyňou ako aj 3-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a samostatným lôžkom.

- Štvorlôžkového apartmánu Delexu, ktorého súčasťou je rovnaká komfortná výbava ako v apartmáne Superior, naviac je v 4-lôžkovej spálni pripravená manželská a poschodová posteľ.

Samozrejmosťou každého apartmánu je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V prípade záujmu Vám prichystáme detskú postieľku i detskú vysokú stoličku. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je pre Vás zaistené. V exteriéri apartmánov si pohodlne posedíte na terase a vychutnáte dobré vínko či kávičku. Autá zaparkujete bezpečne priamo pri ubytovaní.

Z apartmánov to máte blízko napríklad do arény Laser Liptov, kde si vyskúšate adrenalínovú zábavu, do Escape Room, kde si naopak vyskúšate Vaše logické schopnosti alebo aj do Galérie Ilusia, ktorá Vás zabaví rôznymi vizuálnymi trikmi. Blízko to máte do Aquaparku Tatralandia, pri ktorom sa navyše nachádza Dom hore nohami, Kontaktná Zoo, vzdušný tunel Huriccane Factory či miniatúrne stavby sveta v Tatrapolise. Zárukou zábavy je tiež vodná nádrž Liptovská Mara s možnosťou plavby na lodi, adrenalínových vodných športov či rybolovu. V zime si zalyžujete v obľúbenom lyžiarskom stredisku Jasná - Nízke Tatry.

Atrakcií a možností na výlety je v našom okolí neúrekom, príďte si oddýchnuť a zabaviť sa zároveň. Tešíme sa na Vás v City Apartments Liptovský Mikuláš.