Štýlový apartmán za skvelú cenu!

Rozhodli ste sa poznávať Liptov? Od nás, z nového Apartmánu Zajko, máte blízko ku všetkým atrakciám, ktorý tento región ponúka. Náš apartmán sa nachádza na okraji mestskej časti Palúdzka, v Liptovskom Mikuláši, len 2 km od jeho centra, 4 km od aquaparku Tatralandia a 14 km od Jasnej.

Dovolenka na Liptove poteší každého. V lete sa môžete relaxovať v aquaparku Tatralandia aj na Liptovskej Mare. K vyhľadávaným atrakciám patrí Hurricane Factory, Zoo Kontakt, Tatrapolis – svet miniatúr aj Demänovské jaskyne. Nízkymi Tatrami vedú viaceré cyklochodníky, chodníky pre pešiu turistiku aj náročné turistické trate. V zime si doprajte lyžovačku a sánkovačku v špičkovom stredisku Jasná Nízke Tatry, alebo okolitých na Podbrezinách, v Žiari, Iľanove aj Závažnej Porube.

Celoročne prístupný mezonetový Apartmán Zajko ponúka priestor na dovolenku či dlhší pobyt až pre 5 hostí. Apartmán je situovaný na prvom poschodí rodinného domu, so samostatným vchodom. Apartmán sa skladá z obývacej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom a gaučovým sedením. Gauč slúži ako prístelka pre jednu osobu. Obývacia miestnosť je prepojená s kuchynským kútikom, ktorého súčasťou je keramická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s výparníkom, hriankovač, toaster a jedálenské sedenie.

Spánok sme zaistili v dvoch spálňach – na prízemí apartmánu v 2-lôžkovej s manželskou posteľou a na poschodí apartmánu v 2-lôžkovej s manželskou posteľou. K dispozícii je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Spojenie s okolitým svetom zabezpečujeme aj cez bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pred apartmánom na teraske s posedením si v pokoji môžete vychutnávať kávičku či iný nápoj. Vieme Vám uchovať bicykle a lyže. Parkovacie miesto pre jedno auto je zaistené priamo pred rodinným domom. Príďte, tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov