Chata v nádhernom prostredí pri lese

Chata Zuzana je postavená v prekrásnom prostredí Vrátnej doliny v blízkosti lyžiarskeho svahu Paseky. Priamo z priestrannej slnečnej terasy chaty si môžete užívať čerstvý horský vzduch a kochať sa dychberúcim výhľadom na celý hrebeň Malej Fatry. Okolie chaty je priam stvorené pre milovníkov turistiky, cyklistiky či hubárčenia v bukovom lese, ktorý sa rozprestiera hneď za chatou a dotvára tak atmosféru kľudu, pokoja a súkromia. Za relaxáciou a wellness službami nemusia naši hostia chodiť ďaleko, v blízkosti chaty môžu využívať wellness centrum blízkeho penziónu Rozsutec.

Ponúkame Vám pohodlné ubytovanie v útulne zariadenej samostatnej chate s celkovou kapacitou 8 osôb. K dispozícii je Vám príjemná spoločenská miestnosť s posedením, televízorom, satelitom a rádiom, ktorá je súčasne prepojená s kompletne vybavenou kuchynkou a jedálenskou časťou. V spoločenskej miestnosti je zároveň možnosť pridania dvoch prísteliek. Podkrovie chaty je tvorené dvomi trojlôžkovými spálňami. Samozrejmosťou chatky je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, umiestnená na prízemí objektu.

Pri chatke nechýba rozľahlá vonkajšia terasa s možnosťou posedenia, grilovania v krbe a užívania si skvelých opekačiek na otvorenom ohnisku. Parkovať je možné priamo pri chatke. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám čoskoro opäť vrátite.