Tradičná drevenička v oravskej prírode

Radi trávite svoj vzácny čas s rodinkou alebo priateľmi? Srdečne Vás pozývame do našej Chaty u Juraja, ktorá sa nachádza na okraji lesa, v jedinečnom prostredí Hornej Oravy, v Hruštíne. Vďaka výbornej polohe, necelý 1 km od strediska Ski Zábava - Hruštín, si tak u nás na svoje prídu vášniví lyžiari aj ľudia túžiaci po oddychu v pokojnom a tichom prostredí lesa.

Spoznávať náš malebný kraj môžete či už nenáročnými prechádzkami s nazbieraním si lesných plodov, výletom na bicykli alebo naplánovaním si túry. Zaujímavá je tiež návšteva Oravského hradu v Oravskom Podzámku ako aj Múzea oravskej dediny v Zuberci. Na kúpanie, viaceré vodné športy, rybolov i vyhliadkové plavby loďou je stvorená Oravská priehrada. Relax počas celého roka dobre padne v aquparkoch AquaRelax Dolný Kubín, Meander park Oravice aj v Chocholowskie Termy v Poľsku. Napadnutie snehovej pokrývky signalizuje zbalenie lyží, bežiek, snowboardov či sánok. Použiť ich môžete na svahoch stredísk Ski Zábava – Hruštín, Ski Centrum Kozinec a Ski Park Kubínska Hoľa.

Celoročne Vám ponúkame pohodlie v našej tradične a útulne zariadenej Chate u Juraja, ktorá disponuje kapacitou pre 8 hostí. V prízemí poslúži na pekné chvíle spoločenská miestnosť s kachľovou pieckou, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, gaučovým sedením. K príprave chutných špecialít slúži kompletne zariadená kuchyňa, súčasťou ktorej je keramická varná doska, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra a jedálenské posedenie.

Užívať si kvalitný spánok môžete v jednej z našich troch spální – jednej 2-lôžkovej a dvoch 3-lôžkových. V rámci každej je umiestnený príslušný počet samostatných postelí. Komfort počas pobytu poskytuje kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Ostať v kontakte s okolitým svetom môžete aj prostredníctvom využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Štebot vtákov dotvorí Vašu atmosféru pri oddychovaní v exteriéri chaty. Tu je Vám k dispozícii drevený altánok s vonkajším krbom, grilom aj posedením. Pre deti sme zaistili vysokú stoličku na kŕmenie. Vieme Vám uschovať bicykle aj lyže. Dve parkovacie miesta v areáli chaty sú samozrejmosťou. Láka Vás pocit prežitia peknej dovolenky v kruhu najbližších? Tak príďte k nám, do Chaty u Juraja. Tešíme sa na Vás!