Chata v krásnom prostredí Oravy

Chata Orava Šeliga sa nachádza v prekrásnom horskom prostredí Oravy, pri riečke Hruštínka, zhruba 4 km za obcou Hruštín. Poloha chaty v chatovej oblasti pri lese zaručuje dokonalé súkromie a pokoj počas celého pobytu. Známe lyžiarske stredisko Ski - Zábava Hruštín je vo vzdialenosti 2 km od chaty. Oravská vrchovina ponúka mnoho možností turistiky, cykloturistiky, prechádzok, hubárčenia a zberu lesných plodov. Ponúkame Vám pobyt v ideálnom prostredí pre rodiny s deťmi a skupinky priateľov v každom ročnom období.

Chata má kapacitu 12 lôžok. V podkroví chaty je jedna dvojlôžková izba a dve štvorlôžkové izby s detskou postieľkou.

Stredné podlažie tvori spoločenská miestnosť s televízorom, satelitom, DVD prehrávačom, rádiom, jedálenským posedením a pohodlnou sedacou súpravou. Spoločenská miestnosť je prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou s elektrickým sporákom, elektrickou rúrou, kombinovanou chladničkou s mrazničkou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom a bežným kuchynským riadom. Z tohto podlažia vedie východ na veľkú terasu s posedením. Na tomto poschodí je ešte jedna dvojlôžková spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom.

Prízemie chaty tvori druhá spoločenská miestnosť s krbom a biliardom s malou kuchynskou linkou s drezom. Tiež je tu kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom.

Pri chate stojí veľký drevený altánok s posedením s možnosťou opekania, grilovania a varenia kotlíkového guľášu. Priamo v altánku je hojdačka a hneď vedľa detské ihrisko s pieskoviskom, preliezkami a šmýkačkou. Parkovať môžete priamo pri chate. Chata je ideálna pre rodinné dovolenky. Na svoje si príde každý člen Vašej rodiny.