Komfortný pobyt v Horskom prostredí

Pozývame Vás do nášho Horského Hotela Kristína ***, ktorý sa nachádza priamo pri vlekoch vyhľadávaného lyžiarskeho strediska Ski Zábava - Hruštín, v Hruštíne. Sme špičkový hotel so širokým spektrom ponúkaných služieb.

Nespornou výhodou pre každého lyžiara, snowboardistu i bežkára je bezprostrednosť spomínaného lyžiarskeho strediska. Ak sa rozhodnete vyskúšať si aj iné trate, odporúčame Ski centrum Kozinec, Športcentrum Malá Lučivná prípadne Ski Park Kubínska hoľa. Slnečné lúče Vás nielen v letnom období vylákajú do bazénov aquaparku AquaRelax Dolný Kubín. S deťmi si rovno spravte výlet na Oravský hrad. Okolitá príroda Stredných Beskýd sa núka priam na prechádzky, cykloturistiku, zber lesných plodov ale aj húb.

Každý deň v roku si môžete prísť užívať dokonalý relax v našom Horskom Hoteli Kristína ***, ktorý disponuje kapacitou pre 80 osôb. Máme na výber dva typy ubytovaní:
- v 2-lôžkovej izbe s manželskou posteľou, ktorú je možné rozpojiť do jednolôžok,
- v 4-lôžkovom apartmáne s manželskou posteľou v spálni a rozkladacím gaučom v obývacej izbe, ktorý slúži ako prístelka pre 2 hostí.

Každá ubytovacia jednotka je vybavená televízorom so satelitným príjmom. Nechýba tiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou, umývadlom, toaletou a fénom. V apartmánoch využijete aj obývaciu izbu s televízorom so satelitným príjmom a pracovným stolíkom. Niektoré apartmány sú dovybavené balkónom. Nechýba bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V Horskom Hoteli Kristína *** Vás na recepcii počká príjemný personál. Celodenné stravovanie poskytuje reštaurácia s barom a terasou. K dispozícii je tiež salónik, wellness centrum s bazénmi, saunou a masážami, kongresová miestnosť s možnosťou zapožičania techniky, úschova bicyklov a lyží, biliard, šípky, stolný tenis. Deti sa zaiste zabavia na bohato vybavenom ihrisku alebo v detskom kútiku. Dospelých poteší vonkajšie sedenie, gril, ohnisko, terasa, hojdačka, krb a mnoho ďalšieho. Parkovanie vozidiel je priamo pri hoteli. Už teraz sa tešíme, ako s úsmevom na tvári a spokojným srdcom budete oddýchnutí odchádzať domov.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty