Na úpätí oravskej prírody, výhodné ceny

Agrohotel Tri Brezy ** leží v oravskej obci Hruštín, smerom do vyhľadávanej rekreačnej lokality Zábava. Náš hotel je ideálny pre školenia, semináre aj pobyty jednotlivcov či rodín.

Okolie hotela ponúka možnosti nenáročnej horskej turistiky, cyklistiky. Príroda Hruštínskej kotliny je vhodná aj na prechádzky so zberom plodov lesa alebo relaxačné behanie. Počas leta sa môžete zabaviť v aquaparku AquaRelax Dolný Kubín. Výlety sa dajú naplánovať na Oravský hrad aj Oravskú priehradu s rybolovom, možnosťou kúpania aj vodných atrakcií. V zime si dokonale zalyžujete na svahoch vyhľadávaného lyžiarskeho strediska Ski Zábava – Hruštín, prípadne v Ski centre Kozinec aj Športcentre Malá Lučivná.

Agrohotel Tri Brezy ** je celoročne prístupný pre maximálne 55 osôb. Môžete sa u nás ubytovať v týchto typoch ubytovacích jednotiek:

- dvoch 1-lôžkových izbách so samostatným lôžkom,
- jedenástich 2-lôžkových izbách s manželskou posteľou,
- siedmich 2-lôžkových izbách s manželskou posteľou a prístelkou,
- jednej 6-lôžkovej rodinnej izbe s dvomi 3-lôžkovými spálňami so samostatnými lôžkami,
- jednom 2-lôžkovom apartmáne s manželskou posteľou.

Každá ubytovacia jednotka je vybavená LCD televízorom s káblovým príjmom a šatníkovou skriňou. Súčasťou je zakaždým kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Nechýba ani WiFi pripojenie na internet.

V hoteli Vám na recepcii pomôže náš personál. V rámci hotela sa nachádza výborná reštaurácia s terasou a barom, ktorá má menšiu miestnosť – salónik. K dispozícii máme tiež herňu so stolným futbalom, šípkami, stolným tenisom a spoločenskými hrami. Deti môžete dať hrať do detského kútika s hračkami. Pre školenia a semináre je určená kongresová miestnosť s technikou. Máme vyhradenú miestnosť na športové potreby a ďalšiu na oblečenie. V hoteli si zacvičíte vo fitness centre. Parkovanie áut je priamo na stráženom parkovisku pri hoteli. Tešíme sa na Vás!