Chata v horskom prostredí Vrátnej doliny

Chata Soňa sa nachádza v nádhernom horskom prostredí Vrátnej doliny v katastri obce Terchová. Nájdete ju v časti Pod Sokolím uprostred lesa. Pohorie Malej Fatry Vám ponúka nespočetné možnosti turistiky, cykloturistiky, prechádzok a hubárčenia. V zime si tu na svoje prídu hlavne lyžiari. Lyžiarske stredisko Vrátna (vzdialené len 10 minút peši) je preslávené nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí. Po náročnom dni si vychutnáte relax v relaxačnom centre Terchovec.

Hosťom ponúkame ubytovanie v štýlovo zariadenej chate s celkovou kapacitou 8 lôžok. Na prízemí chaty sa nachádza spoločenská miestnosť s televízorom a posedením s možnosťou dvoch prísteliek na rozkladacom gauči. Tiež je tu kúpeľňa so sprchou a toaletou a kompletne zariadená kuchyňa s elektrickou rúrou, sporákom, chladničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou, kde si môžete pripraviť chutné jedlo. Podkrovie chaty tvoria dve trojlôžkové izby vybavené úložným priestorom a lôžkami.

K chate patrí terasa a vonkajšie posedenie s možnosťou opekania, grilovania a varenia kotlíkového guľášu. Autá si bezpečne odparkujete priamo pri chate. V okolí sa nachádzajú hotely s wellness a reštauračnými službami. Ak teda túžite po pokojnej dovolenke uprostred krásnej prírody s dobrou dostupnosťou turistiky i lyžovania, srdečne nás pozývame stráviť príjemný pobyt na našej chate Soňa.