V mimosezóne len 69€ celá chata!

Chata Priehrada je situovaná priamo na brehu Oravskej priehrady, len 40 metrov od vody, s nádherným výhľadom na vodnú hladinu a Babiu horu. Z chaty je priamy prístup k mólu s možnosťou ukotvenia Vašej vlastnej lode. Svojou polohou zariadenie poskytuje našim hosťom široké možnosti relaxu aj aktívneho oddychu, napríklad formou turistiky či cykloturistiky naprieč krásnou prírodou. Cyklisti určite vysoko ocenia unikátnu novootvorenú 40 km dlhú medzinárodnú cyklotrasu z Trstenej do Nového Targu (PL), ktorá vedie pravou panenskou prírodou, s množstvom odpočívadiel a nádhernou scenériou. Bicykle, aj prilby je možné si zapožičať priamo na chate. Váš pobyt si tu môžete taktiež spríjemniť plávaním, člnkovaním, rybolovom či romantickou vyhliadkovou plavbou po priehrade so zástavkou na Slanickom ostrove umenia. V blízkom okolí chaty sa nachádza množstvo kultúrno-historických pamiatok, ktoré istotne stoja za Vašu návštevu. Medzi tie najvyhľadávanejšie patrí Oravský Hrad v Oravskom Podzámku, unikátna galéria v Tvrdošíne, Múzeum oravskej dediny v Zuberci a množstvo ďalších pamätihodností. Dokonalý relax si istotne vychutnáte v aquaparku Meander Thermal Park v Oraviciach, ktorý je od ubytovania vzdialený len 20 minút cesty autom. Hostia majú aj možnosť jazdy na koni v neďalekom jazdeckom areáli (aj deti). Milovníci skvelej lyžovačky si tu rovnako prídu na svoje. Takmer v každej okolitej obci je k dispozícii lyžiarske stredisko pre náročných aj menej náročných lyžiarov a deti.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v novopostavenej útulnej Chate Priehrada s celkovou kapacitou 7 lôžok. Ak Vás hneď pri pohľade na chatu napadlo, že je "ako z Lega", objavili ste náš zámer a veríme, že sa tu budete cítiť maximálne príjemne. Na prízemí chaty môžete stráviť jedinečný čas v kruhu rodiny či priateľov v príjemnej spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom, rádiom s CD prehrávačom a pohodlnou rozťahovacou pohovkou, slúžiacou aj ako prístelka pre dve osoby. Na prípravu chutných domácich jedál Vám tu poslúži plne zariadená kuchyňa, vybavená keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením. Súčasťou prízemia chaty je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V podkroví objektu sa nachádzajú dve oddelené spálne, jedna 3-lôžková a jedna 4-lôžková, kde nechýbajú pohodlné postele s voňavými perinami a štandardný nábytok ako skrine a nočné stolíky s lampičkami. Súčasťou je tiež WiFi pripojenie na internet.

Vo vonkajšej časti chaty s terasou a veľmi pekne upravenou záhradou s ohniskom je možné grilovať obľúbené klobásky či variť guláš, zabávať sa pri rôznych spoločenských hrách, futbale, bedmintone, alebo len tak oddychovať v tráve a užívať si ponúkaný bonus - vtáčí spev, úžasný vzduch prúdiaci od vody a hôr a 35 km štvorcových vodnej plochy. Oplotený areál chaty je bezpečný pre Vaše deti aj Vaše zaparkované autá (s možnosťou parkovania prívesu s loďou a uschovania rybárskeho náradia, bicyklov aj lyží).


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty