Len 200 metrov od Oravskej priehrady

Chatovú osadu a Penzión Kotva nájdete v nádhernom pokojnom prostredí priamo pri Oravskej priehrade. Krásna okolitá príroda ponúka našim hosťom široké možnosti aktívneho oddychu a relaxu. Vychutnávať si u nás môžete dosýta kúpanie, rybolov, plavbu vyhliadkovou loďou, člnkovanie či rôzne iné vodné športy. Milovníci turistiky môžu podnikať výlety po turistických chodníkoch pohoriami obkolesujúcimi Oravskú priehradu. Spoznať tak môžete krásy Oravskej Magury, Babej hory, Pilska či Západných Tatier. Okrem komfortného ubytovania budú mať naši hostia u nás zabezpečené kvalitné stravovacie služby v štýlovej reštaurácii penziónu spolu s dostatkom relaxačných oddychových aktivít. Zabaviť sa tak môžete pri hraní tenisu, biliardu, futbalu či stolného futbalu.

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie nadštandardnej kvality v 6 dvojlôžkových izbách s možnosťou jednej prístelky, nachádzajúcich sa v našom penzióne Kotva. Samozrejmou výbavou každej izby je vlastná kúpeľňa s toaletou, chladnička s minibarom, televízor so satelitným príjmom, rádio s CD prehrávačom a bezplatné WiFi pripojenie na internet. Výborným benefitom všetkých izieb je taktiež ich samostatný balkón s očarujúcim výhľadom na hladinu Oravskej priehrady.

Súčasťou areálu penziónu je taktiež chatová osada, pozostávajúca z 10 štandardne zariadených chatiek. Vybrať si môžete spomedzi 7 chatiek s kapacitou 6 lôžok a 3 chatiek s kapacitou 8 lôžok. Každá chatka pozostáva z dvoch spální, kúpeľne s toaletou, príjemnej obývacej miestnosti s krbom a televízorom so satelitným príjmom a plne zariadenej kuchynky na prípravu vlastnej stravy. Pri chatkách nechýba terasa s možnosťou vonkajšieho posedenia a vlastné parkovacie miesto.

Príjemne oddýchnuť si môžu všetci ubytovaní hostia pri vonkajšom posedení s možnosťou opekania na otvorenom ohnisku a rovnako aj na terase penziónu, kde si pri výhľade na hladinu Oravskej priehrady môžete zároveň pochutnávať na rôznych špecialitách našej kuchyne. Veríme, že u nás strávite dovolenku plnú relaxu a nezabudnuteľných zážitkov a radi sa k nám opäť čoskoro vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi