S požičovňou lodí aj rybárskych potrieb!

Chata Barborka je situovaná v nádhernom prostredí Oravskej Priehrady, len 250 metrov od jej vodnej hladiny. Počas Vášho pobytu sa tu môžete venovať nielen rybolovu, plávaniu a člnkovaniu, ale napríklad aj podnikaniu zaujímavých turistických prechádzok a cyklistických túr okolitou prírodou. Dovolenkový voľný čas si tu rovnako skvele spríjemníte hubárčením, jazdou na koni a v zimných mesiacoch najmä lyžovačkou v neďalekých lyžiarskych strediskách. Dokonalá pohoda a relax na Vás čaká v bazénoch termálneho kúpaliska a aquaparku Meander Thermal Park v Oraviciach, do ktorého sa dostanete už po 20 minútach jazdy autom.

V letných mesiacoch v roku Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Chate Barborka s celkovou kapacitou 6 lôžok vrátane prísteliek. Hosťom je na prízemí chaty k dispozícii útulná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, rádiom, spoločenskými hrami a posedením na rozťahovacej pohovke, ktorú je možné po dohode s majiteľom využiť aj ako prístelku pre 2 osoby.

Vaše obľúbené domáce jedlá si pokojne pripravte a vychutnávajte v zariadenej kuchyni, kde okrem elektrickej dvojplatničky, chladničky s mrazničkou, mikrovlnnej rúry a rýchlovarnej kanvice nájdete aj kávovar, hriankovač, toaster, kompletný riad a jedálenské posedenie. Súčasťou vybavenia chaty je taktiež jedna spoločná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a možnosť WiFi pripojenia na internet. Po skvele prežitom dni plnom zážitkov istotne oceníte oddych na pohodlnej posteli, ktorá je pre Vás pripravená v 2-lôžkovej spálni na poschodí chaty. V prípade potreby je možné kapacitu spálne rozšíriť o ďalšie dve lôžka formou doplnkových prísteliek.

Chata Barborka je postavená na 40 árovom oplotenom pozemku s viacerými oddychovými plochami. Majiteľ objektu býva v dome vzdialenom 12 metrov od chaty a prevádzkuje požičovňu lodí aj rybárskych potrieb (ktoré môžete využiť na priehrade alebo priamo v domácom rybníku pri altánku). Vo vonkajšej časti objektu si môžu hostia užívať pohodu a relax napríklad pri grilovaní či varení gulášu, k čomu výborne poslúži terasa aj spomínaný altánok s posedením, vonkajší nerezový krb a ohnisko s pripraveným kotlíkom.

Rozľahlý pozemok je vhodný aj na rôzne športové aktivity ako je hranie volejbalu, futbalu, ale aj naháňačky detí či zábavu pri hre petangue alebo šípky. Hosťom počas pobytu ponúkame na prenájom 2 bicykle či ochutnávku čerstvých vajíčok na raňajky od našich sliepočiek. Spolu s ovečkami dopĺňajú skvelú domácu atmosféru. Vaše auto môžete pohodlne a bezpečne zaparkovať priamo na pozemku pri chate, strážiť ho bude náš vycvičený vlčiak. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí)