Na brehu Oravskej Priehrady

Penzión Kormorán sa nachádza na Orave vo veľmi peknom prostredí na nábreží Oravskej priehrady neďaleko Námestova. Ideálna poloha penziónu praje návštevníkom v lete i v zime. V okolí sa nachádza niekoľko kvalitných lyžiarskych stredísk. V lete je najväčším lákadlom Oravská priehrada a okolitá príroda.

Hosťom ponúkame ubytovanie na dvoch nadzemných podlažiach. K dispozícii sú dvoj a trojlôžkové izby a troj až štvorlôžkové apartmány. Izby aj apartmány majú vlastné sociálne zariadenie, televízor, satelit, CD prehrávať a balkón s nádherným výhľadom.

Prízemie objektu tvori reštaurácia s barom, kuchyňa, toalety a prevádzkové priestory. V reštaurácii s kapacitou 50 miest si môžete vychutnať chutné jedlá alebo kávičku. O to viac Vám bude chutiť na terase s panoramatickým výhľadom na Oravskú priehradu, Slanický ostrov umenia a Babiu horu. Priamo pred terasou je tenisový kurt s umelým trávnikom. Voľný čas môžete tráviť v klubovni so stolným tenisom. Klubovňu môžete využiť aj ako konferenčnú miestnosť.

Súčasťou areálu je prístavba s fitness centrom, oddychovou miestnosťou a saunou. Vybudované parkovisko Vám umožni odparkovať bezpečne svoje autá aj autobus.

V našom areáli nájdete tiež pekné posedenia v prírode a pri ohnisku s možnosťou opekania a grilovania. Tu zabudnete na všetky starosti. Na našich najmenších návštevníkov čaká detské ihrisko, preliezky, šmýkačky, pieskovisko, hojdačky a veľká trávnatá plocha na loptové hry.

Rybárom a milovníkom vody ponúkame malý prístav, kde kotvíme naše člny s možnosťou kotvenia člnov našich hostí. Penzión predstavuje dokonalé relaxačné a športové zariadenie, ktoré zaručuje príjemnú dovolenku, oddych a pohodu počas celého roka.