Nová chata - ubytovanie za výhodnú cenu!

Útulná Chata Koliesko je situovaná v obci Partizánska Ľupča, ktorá sa nachádza neďaleko vodnej nádrže Liptovská Mara, v okrese Liptovský Mikuláš. V blízkosti od chaty využijete služby potravín, pizzérie či vinárne.

Z Partizánskej Ľupče to máte blízko do Liptovského Mikuláša (18 km) ako aj do Ružomberka (15 km). Množstvo turistických chodníkov na Vás čaká priamo v Ľupčianskej doline alebo aj Demänovskej doline, kde sa navyše pokocháte krásami Demänovskej jaskyne slobody a Demänovskej ľadovej jaskyne. Ďaleko to nemáte ani k Thermal Parku Gino Paradise Bešeňová, Aquaparku Tatralandia, do Kúpeľov Lúčky a najmä k vodnej nádrži Liptovská Mara, kde si užijete rôzne vodné športy, plavbu loďou či rybolov. V zimnom období Vám odporúčame lyžovačku v lyžiarskom stredisku Jasná - Nízke Tatry a Ski Parku Malinô Brdo.

Príjemné ubytovanie v našej chate Vám ponúkame počas celého roka. Ubytovanie disponuje celkovou kapacitou 6 lôžok vrátane prísteliek.

V kruhu najbližších si na prízemí chaty posedíte v spoločenskej miestnosti na pohodlnom gauči, ktorý využijete aj ako prístelku vhodnú pre 1 osobu. Príjemnú atmosféru Vám dotvorí prítomný krb, televízor a rádio. So spoločenskou miestnosťou je plynule prepojená kuchyňa, v ktorej si môžete pripraviť vlastné jedlá. Kuchyňa je vybavená keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Prízemie dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Točitými drevenými schodmi sa dostanete na poschodie chaty, kde je pre Vás pripravená 2-lôžková spálňa a 3-lôžková spálňa s balkónom. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na terase s vonkajším posedením si vychutnáte voľné chvíle a nadýchate sa čerstvého liptovského vzduchu. V záhrade si môžete grilovať, opekať alebo uvariť pravý kotlíkový guláš. Tých najmenších poteší detský kútik s hračkami, pieskovisko, šmýkačka i basketbalový kôš. V prípade záujmu Vám zapožičiame bicykle a Vaše lyže uschováme v lyžiarni. Parkovanie áut je zabezpečené priamo na oplotenom pozemku.

Prežite Vašu dovolenku v našej Chate Koliesko, veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a vrátite sa opäť. Tešíme sa na stretnutie s Vami!