Štýlová drevenica v srdci Liptova!

Srdečne Vás pozývame do príjemných a útulných priestorov našej Drevenice u Štěchov, ktorá je situovaná na okraji malebnej liptovskej obce Ľubeľa. Vďaka výbornej polohe drevenice v blízkosti všetkých obľúbených atrakcií Liptova si tu na svoje prídu celoročne všetci milovníci skvelého relaxu, pokoja ako aj aktívneho oddychu.

Vychutnávať si tak počas Vašej dovolenky budete môcť kúpanie v termálnom kúpalisku Bešeňová, aquaparku Tatralandia, Kúpeľoch Lúčky či termálnom kúpalisku Termal Raj v Liptovskom Jáne. Veľmi blízko to budete mať aj k Liptovskej Mare, kde si okrem rôznych vodných športov môžete užiť taktiež vyhliadkovú plavbu loďou. Venovať sa môžete aj podnikaniu množstva príjemných turistických prechádzok a horských túr prekrásnou okolitou prírodou Nízkych Tatier. Ideálne podmienky sú tu vytvorené taktiež pre priaznivcov cyklistiky, nakoľko priamo cez obec vedie Liptovská cyklomagistrála. V zimnom období si zas výborne zalyžujete na upravených zjazdovkách špičkových lyžiarskych stredísk Jasná - Nízke Tatry a Ski Park Malinô Brdo - Ružomberok.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v príjemne a útulne zariadenej drevenici, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 14 osôb. Vítané sú u nás tak rodiny s deťmi ako aj skupiny priateľov a známych, ktorí tu budú mať počas celého svojho pobytu garantované maximálne súkromie a pokoj.

V drevenici je Vám k dispozícii spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, spoločenskými hrami a pohodlným gaučovým posedením. Na prípravu vlastných chutných jedál Vám tu poslúži kompletne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a všetkým potrebným riadom. Súčasťou kuchyne je taktiež väčšia jedálenská časť s posedením. Spálňová časť drevenice je tvorená 4 spálňami, dvomi 3-lôžkovými izbami a dvomi väčšími 4-lôžkovými izbami. Pre Vaše ratolesti tu máme pripravený detský kútik s hračkami, detskú postielku, prebaľovací pult či detskú stoličku. Pre zaistenie komfortu hostí je drevenica vybavená dvomi kúpeľňami s vaňou a toaletou.

Príjemne oddýchnuť si môžete taktiež pri posedení na krytej terase drevenice s možnosťou grilovania. K dispozícii je Vám tu taktiež veľká pekne upravená záhrada. Parkovanie Vašich áut je zaistené v oplotenom dvore ubytovania. Tešíme sa na Vašu návštevu.

PLATOBNÉ PODMIENKY:
Záloha za pobyt je podľa dohody (zvyčajne 50% z celkovej ceny), platí sa prevodom na účet, doplatok v hotovosti v deň nástupu.

V prípade zrušenia pobytu:
- do 14 dní pred nástupom, bude vrátené 100% zálohy;
- 14 až 10 dní pred nástupom, bude vrátené 50% zálohy;
- menej ako 10 dní je záloha za pobyt nevratná.

Vratná kaucia cca 50 - 100 EUR (podľa počtu osôb a dĺžky pobytu) sa platí v hotovosti v deň príchodu a bude vrátená v deň odchodu, poprípade krátená o vzniknuté škody.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá