Nová drevenica s krbom a ohniskom

Chata Musica je postavená v nádhernom prostredí Liptova v obci Malatiny. Ponúka Vám dovolenku v tradičnom drevenom zrube, v tichej chatovej oblasti, hneď vedľa potôčika.

Chata má kapacitu 6 - 8 lôžok. K dispozícii sú tri dvojlôžkové spálne, spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, rádiom a CD prehrávačom, zariadená kuchyňa s jedálňou (elektrický sporák + mikrovlnka, chladnička, umývačka riadu, práčka so sušičkou). Samozrejmosťou sú dve kúpeľne s toaletou a WiFi internet.

K chate patrí terasa s posedením, ohnisko, gril, parkovacie miesta a vonkajší bazén. V areáli chatovej osady môžete využívať wellness centrum v penzióne Sojka, reštauráciu, pub, požičovňu skútrov a bicyklov.

V blízkom okolí nájdete rôzne turistické atrakcie pre každú vekovú kategóriu: Demänovská dolina, Kvačianska dolina, Prosiecka dolina, Tatry, Malá a Veľká Fatra, Liptovská Mara, jaskyne, vodopády, bobová dráha, lanovka, turistické chodníčky, lanový park, lyžiarske vleky, aquaparky, termálne pramene a ďalšie. U nás zažijete nezabudnuteľnú dovolenku a budete sa k nám radi vracať.