14 unikátnych zrubov v malebnej dedinke

Sojka resort - Drevenice sú situované v krásnom tichom prostredí malebnej liptovskej dedinky Malatíny, nachádzajúcej sa uprostred čarokrásnej prírody Nízkych Tatier neďaleko vrchu Magura. Výborná poloha ubytovania v blízkosti Liptovskej Mary ako aj všetkých známych atrakcií Liptova v kombinácii so zabezpečeným maximálnym komfortom a pohodlím ubytovania je zárukou skvelej dovolenky plnej aktívneho oddychu, relaxácie a turistiky.

Okrem štýlového ubytovania v 14 unikátnych zruboch so zachovanými prvkami tradičnej ľudovej architektúry poskytuje komplex Sojka resort - Drevenice svojim hosťom kvalitné doplnkové služby výbornej reštaurácie so širokou ponukou tradičných slovenských jedál. K dispozícii sú Vám taktiež služby wellness centra v Relax hoteli Sojka vo vzdialenosti len 200 metrov od ubytovania. Vychutnať si tak môžete relax v krytom bazéne, vírivke či parnej, bylinnej alebo keltskej saune. Pripravené sú tu pre Vás taktiež relaxačné oddychové priestory s Kneippovým kúpeľom a multifunkčnou masážnou sprchou. Vaše ratolesti sa môžu vyšantiť na detskom ihrisku s množstvom preliezok, v detskej mini tarzánii alebo pri hraní bedmintonu, stolného tenisu a minigolfu. Nechýba tu ani zabezpečená možnosť vonkajšieho posedenia v altánku, grilovania, opekania a varenia chutného kotlíkového gulášu.

Našim hosťom ponúkame celoročne komfortné ubytovanie v nových nadštandardne vybavených zruboch, ktoré Váš už na prvý pohľad očaria svojou čarovnou atmosférou a originálnym vybavením. Kapacita jednotlivých zrubov predstavuje 6 až 9 osôb. V každom z nich sú Vám k dispozícii tri príjemne zariadené dvojlôžkové spálne. Po dohode je možnosť dovybavenia väčšiny zrubov o jednu až tri prístelky. Pre príjemný relax a oddych v kruhu priateľov a rodiny je súčasťou všetkých zrubov spoločenská miestnosť s krbom, LCD televízorom so satelitným príjmom a rádiom, ktorá je zároveň prepojená s jedálenskou časťou s posedením a kompletne vybavenou kuchyňou vhodnou na plnohodnotnú prípravu vlastného stravovania. Samozrejmosťou každého zrubu sú dve kúpeľne s toaletou (na poschodí so sprchovacím kútom, na prízemí s vaňou).

Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Veríme, že u nás prežijete výnimočnú dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov a radi sa k nám opäť čoskoro vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.