Len 40 metrov od termálneho kúpaliska

Rekreačný dom Karin nájdete v obci Vrbov, len 40 metrov od termálneho kúpaliska s liečivou vodou. Len 15 km od nás to máte do Tatier, kde si dobre zalyžujete v mnohých lyžiarskych strediskách ako napríklad Tatranská Lomnica, Štrbské pleso. V lete Vám tu ulahodia prechádzky a vysokohorská turistika.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie s kapacitou 22 pevných lôžok a 5 prísteliek. K dispozícii sú:

Dva poschodové rodinné apartmány (1x2, 1x4) s balkónom, televízorom, satelitom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, jedálenským posedením a vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút, umývadlo, toaleta).

Päť samostatných trojlôžkových izieb s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom, vybavené televízorom, satelitom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, jedálenským stolom a vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút, umývadlo, toaleta). Dve z izieb majú balkón.

Hosťom je k dispozícii kompletne vybavená kuchyňa s televízorom, satelitom, plynovým sporákom, chladničkou, mikrovlnkou, varnou kanvicou a jedálenským posedením. Na prízemí sa nachádza ešte jedna miestnosť s posedením a jedálenským stolom, úschovňa na bicykle a lyže.

Vo dvore sme pre Vás pripravili posedenie s krbom s možnosťou opekania, grilovania a relaxu s priateľmi i rodinkou.

Ubytovanie sa nachádza pri vstupe do kúpaliska. Je to ideálna voľba pre rodiny s deťmi, seniorov i skupinky turistov.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá