Chata s bazénom v krásnej prírode

Chalúpka Sokolí dvor sa nachádza v nádhernej a pokojnej časti obce Terchová, zvanej Vyšné Kamence. Chata je vhodná najmä pre rodiny s deťmi a menšiu skupinku priateľov a blízkych.

V Terchovej nájdete všetko potrebné pre prežitie aktívnej dovolenky – krásnu prírodu, atrakcie, dobré jedlo a stále živé tradície a zvyky. Vyberiete sa na prechádzku k Jánošíkovým dieram. Tí zdatnejší môžu odtiaľto pokračovať až na vrchol Rozsutca. Navštívite Vrátnu dolinu odkiaľ sa vydáte na výlet na vrch Chleb alebo si užijete výhľad z miestnej lanovky. Pivovar Vŕšky v Terchovej Vám ponúka ochutnávku piva spojenú s prehliadkou pivovaru. Vaše deti prekonajú prekážky a otestujú svoje sily v lanovom parku Terchová. Po túre či cyklotúre Vám dobre padne návšteva Relaxačného centra Terchovec. V zimných mesiacoch si zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Vrátna Free Time Zone a Ski centrum Gavurky.

Príjemné chvíle v našej útulnej chate s celkovou kapacitou pre 7 osôb strávite v každom ročnom období. V spoločenskej miestnosti nájdete televízor so satelitným príjmom, chladničku a pohodlný rozkladací gauč, ktorý slúži aj ako prístelka pre dve osoby. Chutné jedlo si navaríte v prakticky vybavenej kuchyni s keramickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom.

Na poschodí si v podkrovnej izbe oddýchne 5 hostí na manželskej posteli a troch samostatných lôžkach. Súčasťou chaty je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V oplotenej a pekne upravenej záhrade si posedíte v drevenom altánku s vonkajším krbom a na ohnisku si uvaríte výborný kotlíkový guláš. Každý deň v roku môžete využívať jedinečné wellness pod holým nebom so saunou a kúpacou kaďou. V letnom období je v areáli pre Vás pripravený prírodný bazénik, záhradná hojdačka, stolný tenis a tiež si môžete zapožičať bicykle. Svoje autá môžete zaparkovať priamo pri objekte.

Príďte k nám prežiť krásnu dovolenku či predĺžený víkend. Veríme, že v Chalúpke Sokolí dvor strávite plno nezabudnuteľných chvíľ. Tešíme sa na stretnutie s Vami.