Celoročné ubytovanie na tichom mieste!

Hľadáte cenovo výhodné a zároveň pekné ubytovanie v blízkosti termálneho kúpaliska (len 250 metrov) vo Veľkom Mederi? Výbornou voľbou pre Vás sú práve naše Alexej apartmany situované v pokojnej časti mesta.

A čo všetko môžete podniknúť vo Veľkom Mederi a jeho okolí? Najväčšou atrakciou je samotné termálne kúpalisko Thermal Corvinus s viacerými vonkajšími aj vnútornými bazénmi, rôznymi tobogánmi a prekrásnym lesoparkom, ktorý Vám zabezpečí možnosť oddychu aj v tieni. Samozrejmosťou je wellness zóna pre dokonalý relax počas pobytu. Máte radi cyklistiku? Odporúčame Vám cyklovýlet k vodnému mlynu v Kolárove alebo Amadovskému kaštieľu v Gabčíkove.

Naše apartmány sú celoročne dostupné a ponúkajú celkovú kapacitu 14 lôžok vrátane dvoch prísteliek. Ponúkame Vám:
- jedno 4-lôžkové štúdio s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami,
- dva bezbariérové 4-lôžkové apartmány s dvomi spálňami, každá so samostatnými lôžkami (možnosť spojenia alebo rozdelenia), v prípade záujmu Vám vieme navyše pripraviť aj dve prístelky.

Štúdio a každý apartmán disponuje vlastnou kuchynkou s televízorom so satelitným príjmom, plynovou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a jedálenským posedením. Súčasťou každej ubytovacej jednotky je zároveň vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. WiFi pripojenie na internet je zaistené vo všetkých priestoroch.

Pri štúdiu a každom apartmáne si môžete príjemne posedieť na terase. Vaše autá zaparkujete priamo v oplotenom areáli ubytovania. Páči sa Vám naše ubytovanie? Pokiaľ áno, kontaktujte nás a zažite príjemnú atmosféru s Vašimi blízkymi v Alexej apartmanoch!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá