Štýlová drevenica s bazénom a saunou

Drevenica Aneta je situovaná v čarokrásnej prírode Liptova, v pokojnom prostredí vidieka očarujúcej drevenicovej osady Dedinka, nachádzajúcej sa v katastri obce Liptovská Štiavnica. Ak túžite po dovolenke plnej komfortu, dokonalého relaxu a aktívneho oddychu uprostred nádhernej prírody Nízkych Tatier s dostatkom možnosti na turistiku a v blízkosti všetkých vyhľadávaných atrakcií Liptova, srdečne Vás k nám pozývame. Skvelým benefitom našej drevenice je, že si Váš pobyt môžete ozvláštniť relaxáciou vo fínskej saune a v krytom bazéne s hydromasážnou lavicou.

Našim hosťom ponúkame nadštandardné ubytovanie vo vkusne a štýlovo zariadenej drevenici s prepracovanými detailami, ktorá disponuje možnosťou pohodlného ubytovania 13 osôb. Prízemie drevenice je tvorené priestrannou spoločenskou miestnosťou s krbom, televízorom so satelitným príjmom a CD prehrávačom a kompletne vybavenou kuchyňou s jedálenskou časťou. Na prípravu jedál je Vám v kuchyni k dispozícii elektrický sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, kávovar a hriankovač. Na poschodí drevenice sa nachádzajú tri spálne, dve štvorlôžkové a jedna päťlôžková. Samozrejmosťou všetkých izieb je vlastná kúpeľňa s toaletou. V celej drevenici je možnosť využívania WiFi pripojenia na internet.

Aj exteriér drevenice je plne prispôsobený pre maximálny komfort a pohodlie našich hostí. Relaxovať môžete na terase s možnosťou vonkajšieho posedenia. Pripravený je tu pre Vás aj záhradný krb a prenosný gril. Parkovanie je zabezpečené na oplotenom pozemku drevenice. Drevenica sa prenajíma rodinám s deťmi a seniorom.

Storno podmienky:
-zrušenie pobytu 11 a viac dní pred nástupom na pobyt - storno poplatok vo výške 50% zálohovej platby;
-zrušenie pobytu 10 a menej dní pred nástupom na pobyt - storno poplatok vo výške 100% zálohovej platby,
-zrušenie silvestrovského alebo vianočného pobytu - záloha prepadá v plnej výške.