Romantické ubytovanie s komfortom!

Pozývame Vás do Drevenice Snežienka, situovanej v obci Liptovská Štiavnica, na Liptove, ktorá Vám ponúka komfortné a štýlové ubytovanie.

A čo na Vás čaká v okolí Liptovskej Štiavnice? Zažijete zábavu i relax vo vodnom raji Bešeňová, Aqua Vital Parku Lúčky i vzdialenejšom Aquaparku Tatralandia. Ak sa zaujímate o históriu, poteší Vás možnosť spoznať kultúru Keltov v Archeoskanzene Havránok ako aj turistika k zrúcaninám Hradu Likava a Starého liptovského hradu. Odporúčame Vám spraviť si výlet k Liptovskej Mare, kde sa preveziete výletnou loďou a užijete si adrenalínové športové atrakcie. Ak ste si obľúbili lyžovačku, vynikajúce podmienky Vám ponúknu lyžiarske strediská Ski Park Ružomberok - Malinô Brdo i Jasná - Nízke Tatry.

Drevenica Snežienka je Vám k dispozícii počas celého roka a ponúka nadštandardné ubytovanie pre 6 osôb. Zaujímavé ručne maľované obrazy i detailne spracované dekorácie Vám navodia idylické prostredie domova.

Romantickú atmosféru v obývacej miestnosti vytvorí teplo sálajúce z krbu, kde si v kruhu rodiny posedíte na pohodlnom gauči, pozriete zaujímavý program v televízore so satelitným príjmom alebo vypočujete príjemnú hudbu z rádia. Radosť z varenia budete mať v štýlovej kuchynke, ktorá Vás svojou kompletnou výbavou poteší najmä ak patríte k milovníkom varenia. Vaše pripravené jedlá si naplno vychutnáte v jedálenskej časti s dreveným posedením.

Pre pokojný spánok je tu pre Vás pripravená 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a detskou postieľkou ako aj jedna 4-lôžková spálňa s jedným dvojlôžkom a dvomi samostatnými lôžkami. Svoje čaro v Drevenici Snežienka majú i kúpeľne, jedna vybavená s vaňou a toaletou, druhá so sprchou a jedna samostatná toaleta. V celej drevenici je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V rámci exteriéru ubytovania je Vám k dispozícii krytá terasa s posedením. Tu si pripravíte grilované dobroty na prenosnom grile prípadne využijete kotlík a uvaríte si pravý kotlíkový guláš. Priamo pri drevenici sa nachádzajú tri parkovacie miesta, z toho dva kryté.

Užite si Liptov plnými dúškami, zažite nezabudnuteľnú atmosféru v Drevenici Snežienka a oddýchnite si od všedných pracovných dní. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov