Nadštandardne vybavená drevenica s krbom

Srdečne Vám ponúkame ubytovanie v štýlovej a nadštandardne vybavenej drevenici Diana, situovanej v nádhernom prostredí Liptova, v katastri obce Liptovská Štiavnica. Vašej dovolenke v kruhu rodiny a priateľov dodá tú správnu iskru a navodí romantickú atmosféru aj teplo krbu, ktorý sa nachádza na prízemí drevenice.

Drevenica je dvojpodlažná, pričom pozostáva z dvoch oddelených štvorlôžkových spální, dvoch kúpelní, dvoch toaliet a z príjemnej spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitom a DVD prehrávačom, ktorá je súčasne prepojená s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou. V kuchyni je Vám na prípravu chutných jedál k dispozícii mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, hriankovač, keramická varná doska, elektrická rúra a chladnička s mraziacim priestorom. Celková kapacita drevenice predstavuje 8 lôžok (6 dospelých osôb + 2 deti). Rozloženie jednotlivých spální v drevenici je nasledovné:
1. izba s kapacitou 4 osôb: 1x manželská posteľ + 2x samostatná posteľ,
2. izba s kapacitou 4 osôb: 2x manželská postel.

Príjemne posedieť a relaxovať môžu ubytovaní hostia na záhradnom posedení s možnosťou grilovania na vonkajšom krbe. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri drevenici.

Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj širokými možnosťami športového a kultúrneho vyžitia, ktoré ponúka región Liptov. Relaxujte v termálnych bazénoch Gino Paradise Bešeňová (8 km), Aquaparku Tatralandia (16 km) či v termálnom kúpalisku TERMAL RAJ Liptovský Ján (22 km). Vychutnajte si nenáročné turistické prechádzky, náročnejšie horské hrebeňové túry alebo cyklotúry krásnou prírodou Západných Tatier, Nízkych a Vysokých Tatier. V zimnom období sú tu vytvorené vynikajúce podmienky pre všetkých milovníkov zimných športov. Výbornú lyžovačku si môžete dopriať v blízkych lyžiarskych strediskách ako Malinô Brdo ski & bike park Ružomberok (5 km), PARK SNOW Donovaly (21 km), Jasná - Nízke Tatry (19 km) alebo Ski Javorovica Liptovský Ján (22 km).


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty