Nadštandardné! 200 m od Thermal Corvinus

Nadštandardné Apartmány Scandic, sú situované v pokojnom prostredí mestečka Veľký Meder, len 200 metrov od obľúbeného kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder.

Počas pobytu v našich apartmánoch si na svoje prídu všetky vekové kategórie. V spomínanom celoročne otvorenom kúpalisku vo Veľkom Mederi sú pripravené vonkajšie a vnútorné bazény, tobogany, vodné atrakcie, ihriská ako aj wellness centrum s fínskou a infrasaunou či morským kúpeľom. Tí najmenší sa potešia detskému bazénu, detským ihriskám a kútikom, animáciám i lezeckému parku Tarzánia. V blízkom lesoparku sa príjemne poprechádzate, spravíte si spoločný piknik alebo sa navečeriate v dobrej reštaurácii.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v novovybudovaných apartmánoch škandinávskeho štýlu, vhodných aj pre tých náročnejších klientov. Kapacita ubytovania je prispôsobená pre pobyt maximálne 30 osôb v piatich apartmánoch. Každý priestranný a presvetlený apartmán ponúka komfortný priestor pre pobyt 4 - 6 osôb. Všetky apartmány sú klimatizované a rovnako dispozične riešené.

V obývacej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom a spoločenskými hrami si dokonale oddýchnete na gauči, ktorý Vám po rozložení poslúži ako prístelka pre 2 osoby. S obývacou miestnosťou je prepojená jedálenská časť a kuchyňa. V kuchyni je Vám k dispozícii indukčná varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kávovar, umývačka riadu a chladnička s mrazničkou.

Pre Váš pokojný spánok sú pripravené dve 2-lôžkové spálne, každá s výstupom na vlastnú terasu. V jednej spálni sa nachádza manželská posteľ, v druhej dve samostatné lôžka. Matrace sú skutočne veľmi pohodlné, takže sú vhodné i pre tých, ktorí dbajú o dobrý spánok. V každom apartmáne sa nachádzajú rovnako dve kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou, jedna kúpeľňa má vstup zo spálne. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Váš voľný čas môžete tráviť posedením na terase, ktorou disponuje každý apartmán a detičky sa zaiste veľmi radi vyšantia na veľkom detskom ihrisku. Autá si pohodlne zaparkujete pri ubytovaní na oplotenom pozemku.

Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Apartmánoch Scandic a prajeme Vám dokonale strávené dovolenkové chvíle v kruhu Vašich blízkych.