Bazén s morskou vodou ZADARMO

Apartmán Lenka*** predstavuje novootvorené ubytovacie zariadenie, ponúkajúce nadštandardné celoročné ubytovanie, nachádzajúce sa v blízkosti len 5 minút chôdze od vyhľadávaného termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Okrem vynikajúceho relaxu v termálnych bazénoch kúpaliska, ku ktorému budete mať od nás veľmi blízko, je Vám počas Vášho pobytu v komplexe Apartmán Lenka*** k dispozícii vonkajší letný bazén, štýlová spoločenská miestnosť s posedením, detský kútik s hračkami, herňa s bohatou ponukou spoločenských hier, detské ihrisko či vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj príjemnými prechádzkami alebo cyklistickými túrami blízkym okolím, k čomu Vás radi poskytneme zdarma aj bicykle.

Apartmánový dom Apartmán Lenka*** Vám ponúka celoročne komfortné ubytovanie v 15 štýlovo a moderne zariadených štúdiách a 6 apartmánoch, s celkovou kapacitou 71 lôžok (vrátane využitia prísteliek). Vďaka zaistenému vysokému komfortu je tak ubytovanie u nás vhodné nie len pre páry, či rodiny s deťmi, ale aj pre väčšie skupiny priateľov alebo autobusové skupinové zájazdy, ktorým po dohode poskytujeme zvýhodnenú cenu ubytovania. Vybrať si u nás môžete spomedzi nasledovnej ponuky:

• 15x 2-lôžkové štúdio s kuchynským kútom, v ktorom je po dohode možné využiť ešte jednu prístelku (z toho dve štúdiá sú s bezbariérovým vstupom pre ZŤP hostí),
• 4x apartmán s kapacitou pre 2 až 4 osoby, tvorený 2-lôžkovou spálňou a obývacou miestnosťou s kuchyňou (s možnosťou dvoch prísteliek na sedacej súprave),
• 1x priestranný apartmán LUX s kapacitou pre 4 až 6 osôb, ktorého súčasťou je 4-lôžková spálňa a obývacia izba s kuchyňou (s možnosťou dvoch prísteliek na sedacej súprave),
• 1x veľký rodinný apartmán pre 6 až 10 osôb, tvorený tromi 2-lôžkovými spálňami a obývacou miestnosťou s kuchyňou (s možnosťou dvoch prísteliek na izbách a dvoch prísteliek na sedacej súprave).

Každé štúdio ako aj apartmán sú okrem plne zariadenej kuchyne/kuchynského kútika vybavené vlastnou kúpeľňou s toaletou a balkónom, resp. terasou s posedením. Všade je samozrejmosťou aj LCD televízor, rádio, WiFi pripojenie na internet, chladenie a kúrenie pomocou fan-coilov. K bezproblémovému spánku Vám tu dopomôžu paplóny, vhodné pre alergikov. Pre rodinky s deťmi poskytujeme taktiež detské postieľky a stoličky s vaničkou.

Počas celého pobytu je hosťom v objekte k dispozícii recepcia s 12-hodinovou prevádzkou, príjemná spoločenská miestnosť s posedením, detský kútik ako aj herňa s biliardom, šípkami, stolným futbalom a stolným tenisom. Výborne oddýchnuť si môžete taktiež v pekne upravenej exteriérovej časti ubytovania s rekreačným bazénom, detským ihriskom s trampolínou, hojdačkami, šmýkačkou a kyvadlom. Pripravené pre Vás je tu rovnako kryté vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania.

Bezplatné parkovanie Vašich áut je zaistené priamo na súkromnom parkovisku v areáli ubytovania. Po dohode Vám vieme zaistiť dopravu zo železničnej, resp. autobusovej stanice do apartmánov. Blízko pri apartmánovom dome sa nachádza aj zastávka pravidelne premávajúceho turistického vláčika s trasou od termálneho kúpaliska k železničnej stanici a späť. Tešíme sa na Vás.