Východiskovým bodom ku všetkému v okolí!

Región Liptov je ideálny na prežitie skvelej dovolenky u nás v Apartmáne 133. Apartmán sa nachádza na okraji lesíka v mestskej časti Bodice v Liptovskom Mikuláši. Ideálna poloha ubytovania je východiskovým bodom, odkiaľ sa komfortne dostanete či už priamo do mesta alebo vyhľadávaného turisticko-športového centra Jasná Nízke Tatry.

A čo všetko sa dá navštíviť v okolí Apartmánu 133? Okúpať sa môžete v bazénoch Aquaparku Tatralandia či Gino Paradise Bešeňová. Okrem kúpania si adrenalín v krvi zvýšite na vodných atrakciách Liptovskej Mary. Deti i dospelí sa môžu vybrať do Zoo Kontakt, Zábavného parku s Mini Zoo či spustiť sa na letnej Bobovej dráhe. Stačí sa na chvíľku zastaviť a všímať si krásy okolitej prírody Nízkych Tatier, výletmi po mnohých cyklistických a turistických trasách. V zimnom období si zalyžujete v lyžiarskych strediskách ako sú Jasná Nízke Tatry, Ski Žiarce - Pavčina Lehota, Iľanovo - Košútovo a mnohých iných.

Apartmán 133 je hosťom k dispozícii počas celého roka. Štýlové ubytovanie v zníženom prízemí rodinného domu so samostatným vchodom je kapacitne prispôsobené pre 6 až maximálne 8 osôb, ktorí u nás môžu prežiť niekoľko výnimočných chvíľ počas svojej dovolenky.

Voľný čas prežijete v obývacej miestnosti s televízorom na káblové pripojenie, CD/DVD prehrávačom a rádiom. Túto miestnosť dotvára pohodlné gaučové sedenie, slúžiace ako prístelka pre prespanie 2 osôb. Milovníkov varenia poteší moderná kuchyňa. Oddýchnuť si nielen počas noci ako aj cez deň môžete v jednej 4-lôžkovej spálni s manželkou a poschodovou posteľou ako aj v 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou. Samozrejmosťou je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta. Zaistili sme Vám tiež bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V upravenej záhrade, spoločnej s majiteľom pozemku, si oddýchnete na teraske s vonkajším posedením alebo si pripravíte grilované špeciality či kotlíkový guláš. Vieme Vám uschovať Vaše bicykle ako aj lyže a zapožičať aj detskú postieľku. Stačí Vám už len prísť, zaparkovať svoje auto priamo pri Apartmáne 133 a prežiť tu tak krásny čas so svojimi priateľmi, rodinkou či známymi. Tešíme sa na Vás!