Chata na okraji lesa blízko zjazdovky!

Zrubová chata Sylvester sa nachádza v krásnom prostredí malebnej obce Oravská Lesná (s nadmorskou výškou okolo 950 m n. m.), na vyvýšenom mieste s impozantným výhľadom na okolité kopce a osady.

Nádherná okolitá príroda Slovenských Beskýd a Oravskej Magury, na ktorých rozhraní sa obec Oravská Lesná rozprestiera, tu vytvára priaznivé podmienky pre zimné a letné športy. V blízkosti len 400 m od chaty sa nachádza výstupná stanica známeho lyžiarskeho strediska ORAVA SNOW s veľmi dobre upravenými zjazdovkami, ktoré si vychutnajú nie len všetci nadšenci zimných športov ale aj rodiny s deťmi. Zjazd na lyžiach je dokonca možný až k chate, pričom vstup na najbližšiu trať pre bežkárov je k dispozícii vo vzdialenosti len 20 m od ubytovania. Široká škála voľnočasových a športových aktivít Vám však zaručí veľa zábavy aj mimo zjazdovky. Sú tu strmé kopce, ktoré si v zime môžete prejsť na snežnom skútri a v lete zas na štvorkolke alebo bicykloch (skúter, štvorkolku a bicykle si je u nás možné zapožičať za poplatok). Milovníkov zimnej turistiky potešia túry zasneženou, rozprávkovou krajinou ako aj vržďanie snehu pod nohami. V blízkom okolí chaty sa nachádza taktiež Oravská lesná železnica, ktorá slúži ako obľúbená výletná trať pre turistov a premáva aj do blízkosti strediska ORAVA SNOW.

Zrubová chata Sylvester predstavuje novopostavenú a štýlovo zariadenú chatu, prenajímanú celoročne ako celok len pre jednu skupinu hostí, ktorá tu má počas svojho pobytu garantované maximálne súkromie a pokoj.

Chata je prispôsobená pre komfortné ubytovanie 10 osôb. Na jej prízemí sa nachádza príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom a DVD prehrávačom. Využívať tu môžete aj kompletne zariadenú kuchyňu s možnosťou plnohodnotnej prípravy vlastného stravovania, vybavenú indukčnou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou, umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a všetkým potrebným riadom. Súčasťou prízemia chaty je rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Podkrovie objektu slúži ako spálňová časť. Pripravené pre Vás sú tu tri vkusne zariadené spálne, jedna 2-lôžková izba a dve 4-lôžkové izby. Pre zaistenie komfortu hostí je podkrovie chaty dovybavené kúpeľňou s vaňou ako aj samostatnou toaletou. Vykurovanie objektu je riešené teplovzdušným krbom v kombinácii s elektrickým kúrením. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je v chate samozrejmosťou.

Pri chate nechýba možnosť vonkajšieho posedenia na krytej terase. K dispozícii je Vám tu taktiež prenosný gril a kotlík. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.