Tvorivá dielnička pre deti!

VilaBela sa nachádza v príjemnom tichom prostredí Štiavnických vrchov, na okraji malebnej dedinky Banská Belá, vzdialenej len 5 kilometrov od historického mestečka Banská Štiavnica. Vďaka svojej výbornej polohe plnej pokoja a v obklopení nádhernej fauny a flóry si tu prídu na svoje milovníci prírody, turistiky, cykloturistiky, kultúrno-historických pamiatok aj relaxu v podobe kúpania v blízkom Belianskom tajchu alebo vzdialenejšom Halčianskom tajchu, prípadne tajchoch - Veľká Vodárenská a Klinger. Medzi najnavštevovanejšie lokality blízkeho okolia patrí spomínané mesto Banská Štiavnica s rôznymi možnosťami trávenia voľného času. Navštíviť tu môžete Slovenské banské múzeum, Betlehem, Banské múzeum v prírode, Nový zámok alebo kreatívnu tvorivú dielňu Terra Permonia s Mašinkárňou. V zimnom zasneženom období si tu prídu na svoje najmä milovníci lyžovania, snowboardingu, sánkovania či bežkovania, ktorí môžu využívať služby neďalekého výborného lyžiarskeho strediska Salamandra Resort.

Celoročne Vám ponúkame príjemné netradičné a zaujímavé ubytovanie vo VilaBela s celkovou kapacitou 40 lôžok (vrátane prísteliek). Hostia si tu môžu vybrať spomedzi troch 2-lôžkových, dvoch 3-lôžkových a piatich 4-lôžkových izieb (všetky s možnosťou využitia prístelky). Nakoľko disponujeme viacerými prídavnými lôžkami, je možné izby kapacitne rozšíriť a prispôsobiť Vašim potrebám. Každá izba je štandardne vybavená televízorom a vlastnou kúpeľňou s toaletou. Bezplatné WiFi pripojenie na internet môžu hostia využívať vo vymedzených priestoroch penziónu - na poschodí. V objekte sú hosťom k dispozícii celkom dve spoločenské miestnosti, jedna na poschodí (učebňa s televízorom, videom, spoločenskými hrami a s možnosťou využitia rozťahovacieho gauča ako prístelky pre dve osoby) a jedna na prízemí objektu, ktorá je zároveň prepojená s detským kútikom a jedálňou, využívanou pre celodenné stravovanie.

Vo VilaBela sa zameriavame najmä na rodiny s deťmi a rozvoj ich kreativity a remeselných zručností. V dielničke sme pripravení na rôzne tvorivé aktivity, najviac sa však venujeme keramikárskej oblasti. Vo vonkajšej časti však nájdete aj jedinečné zmyslové ihrisko s altánkom a posedením. Naši hostia sa môžu taktiež zúčastňovať na bežnom živote farmy (kŕmenie zvieratiek, sadenie a pestovanie zeleniny či byliniek a iné) a ponúknuť sa aj niečim priamo z jednej z našich hriadok.

Počas Vášho pobytu je pre Vás otvorený aj wellness so saunou, kde si príjemne oddýchnete a načerpáte novú silu do ďalších dní. Ak sa Vám žiada obdivovať krajinu z konského chrbta alebo na bicykloch, stačí povedať a všetko zariadime. V každom prípade však k našim úplne bežným a štandardným službám patria aj "recepčné úkony" a tak vždy darujeme našim hosťom mapu okolia a radi im poradíme kam ísť a čo sa tu oplatí vidieť.

VilaBela je prekrásne miesto, pokojné, jedinečné a plné prekvapení a tajomstiev, ktoré čakajú na to, že ich objavíte... V jednej z našich kreatívnych dielní nechajte tvoriť a vymýšľať Vaše detičky a Vy si zatiaľ vychutnajte voňavú kávičku či čaj v priestoroch "kaviarničky". Príďte a užite si u nás nezabudnuteľnú dovolenku! Tešíme sa na Vás!