Komfortné ubytovanie v centre mesta!

Penzión Tomino je situovaný v atraktívnej lokalite historického centra Banskej Štiavnice, hneď vedľa rozľahlého areálu krásnej Botanickej záhrady. Výborná poloha penziónu v centre mesta s množstvom starobylých uličiek, reštaurácií a kaviarní, je zárukou skvelej dovolenky plnej relaxácie, oddychu ako aj spoznávania jedinečnej architektúry mesta Banská Štiavnica, ktoré sa radí k najkrajším a historicky najzaujímavejším miestam na Slovensku, zaradených do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Okrem príjemných prechádzok mestskými uličkami, návštev múzeí či galérií, si Váš pobyt u nás môžete spríjemniť aj turistickými výletmi do okolitej nádhernej prírody Štiavnických vrchov. V okolí mesta je umiestnených rovnako viacero jazier - tajchov, ktoré predstavujú cez letné obdobie výborné osvieženie. V zimnom období si tu prídu na svoje aj všetci milovníci zimných športov, ktorí môžu využívať služby neďalekého lyžiarskeho strediska Salamandra Resort.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v komfortne zariadených izbách a apartmánoch nášho Penziónu Tomino, ktorého celková kapacita predstavuje 16 lôžok (vrátane prísteliek). Vybrať si u nás môžete spomedzi troch 2-lôžkových izieb a troch 2-lôžkových apartmánoch, pričom v dvoch izbách ako aj dvoch apartmánoch je po dohode možnosť využiť vždy ešte jednu prístelku. Vo výbave všetkých izieb a apartmánov môžete využívať televízor, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastnú kúpeľňu s toaletou. Apartmány sú navyše dovybavené chladničkou, pričom okrem samotnej 2-lôžkovej spálne sú tvorené aj príjemnou obývacou miestnosťou s pohodlným posedením. Všetkým ubytovaným hosťom je počas ich pobytu k dispozícii spoločná, kompletne vybavená kuchyňa s možnosťou prípravy vlastných chutných jedál.

Príjemne oddýchnuť a relaxovať môžu hostia taktiež vo veľmi pekne upravenej záhradnej časti penziónu, kde nechýba vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania. Parkovanie Vašich áut je možné na bezplatnom súkromnom parkovisku ubytovania.

Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne, spoznáte krásy a zaujímavosti Banskej Štiavnice a radi naše služby využijete aj pri ďalšej Vašej návšteve nášho krásneho kraja. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov