Penzión so skvelou kuchyňou a wellnessom

Penzión Kachelman, situovaný v centre mesta Banská Štiavnica, svojim vybavením uspokojí i náročnejších hostí. Bývalý meštiansky dom Vás okrem výbornej polohy uchváti aj cennými výtvarnými a architektonickými detailmi.

V históriou dýchajúcom meste sa poprechádzate množstvom starobylých uličiek, kde spoznáte jedinečnú architektúru mesta zaradeného do Zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Rovnako zaujímavá ako miestna história a umenie je aj okolitá príroda. Na túru Vás isto zlákajú Štiavnické vrchy. Špecifické pre mesto sú jazerá zvané tajchy, ktoré v lete poskytujú skvelý priestor na plávanie. V zime si zas zalyžujete na svahoch lyžiarskeho strediska Salamandra Resort.

Penzión Kachelman Vám celoročne ponúka ubytovanie celkom pre 70 osôb. Svoju dovolenku či predĺžený víkend môžete stráviť:

- v jednej z pätnástich 2-lôžkových izieb,
- v jednej zo siedmich 2-lôžkových izieb s možnosťou prístelky pre jednu osobu,
- v jednej 3-lôžkovej izbe s možnosťou prístelky pre jednu osobu,
- v jednom 2-lôžkovom mezonetovom apartmáne,
- v jednom 2-lôžkovom apartmáne s možnosťou prístelky pre tri osoby.

V každej z izieb sú podľa Vašich požiadaviek pripravené manželské postele alebo oddelené lôžka a prístelky. Izby sú dovybavené televízorom so satelitným príjmom a v troch z 2-lôžkových izieb aj prístupom na terasu. Samozrejmou súčasťou je zakaždým vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V 2-lôžkovom mezonetovom apartmáne sa na prvom poschodí nachádza spoločenská miestnosť s pohodlným gaučom, televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom a rádiom. Na prípravu vlastných jedál Vám poslúži kuchynka vybavená keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Na druhom poschodí apartmánu si odpočiniete v 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou. Apartmán disponuje aj vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom.

V ďalšom 2-lôžkovom apartmáne nájdete spoločenskú miestnosť s pohodlným gaučom, televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom, rádiom, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. V spoločenskej miestnosti sa nachádzajú aj prístelky pre tri osoby. Príjemne si oddýchnete v 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou. Ani tu nechýba vlastná kúpeľňa s vaňou a toaletou. V prípade potreby Vám radi zapožičiame detskú postieľku či žehličku. V celom penzióne ja zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Prízemie penziónu tvorí reštaurácia s maximálnou kapacitou pre 100 osôb, ktorej príjemnú atmosféru dotvára krb. V letnom období sú v prevádzke dve terasy - jedna s kapacitou pre 30 osôb, druhá privátna terasa s kapacitou tiež pre 30 osôb s grilom a jazierkom. Na tomto poschodí si rôzne wellness procedúry užijete v relaxačnom centre vybavenom saunou, hydromasážnym bazénom a odpočivárňou. Hostia penziónu majú k dispozícii konferenčnú miestnosť s kapacitou pre 25 osôb s možnosťou zapožičania techniky a práčovňu s pračkou a sušičkou.

V areáli objektu si posedíte na vonkajšom posedení pri ohnisku a pochutíte si na pochúťkach pripravených na grile. Svoje lyže a iné športové potreby si odložíte v miestnosti, ktorá je na to určená. V penzióne je možné platiť kreditnou kartou. Svoje autá si zaparkujete na stráženom parkovisku. Strávte svoju dovolenku v krásnom a unikátnom Penzióne Kachelman. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty