Príjemné ubytovanie za výhodné ceny

Turistická ubytovňa je situovaná v krásnom a tichom prostredí na okraji mesta Dolný Kubín, v mestskej časti Kňažia. Ubytovňa je súčasťou areálu Strednej odbornej školy polytechnickej, v ktorej priestoroch majú naši hostia k dispozícii dva tenisové kurty, veľkú športovú halu spolu so zapožičaním športových potrieb a ihriská. Okolitá nádherná príroda umožňuje milovníkom prírody dostatok možností na aktívne trávenie dovolenky. Môžete sa vydať turistickými chodníkmi na Kubínsku hoľu, Chočské vrchy či spoznávať Roháče - Západné Tatry. Relaxovať a oddýchnuť si môžete v bazénoch Aquaparku Dolný Kubín, či v neďalekom termálnom kúpalisku v Bešeňovej. V zime sú zabezpečené skvelé podmienky pre lyžiarov v blízkych lyžiarskych strediskách na Kubínskej holi, Lučivnej a Oravskom Podzámku.

Hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie bunkového typu v dvojlôžkových izbách. V jednej bunke máte k dispozícii dve izby s jednou spoločnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou izieb je WiFi pripojenie na internet. V prípade záujmu Vám radi zapožičiame do izby aj televízor. V priestoroch ubytovne môžu hostia využívať dve spoločenské miestnosti, ktoré sú prepojené s kuchynkami vhodnými na ohrev prípadne prípravu jednoduchých jedál. Počas školského roka sa majú možnosť hostia stravovať v školskej jedálni, v inom období je táto možnosť zabezpečená iba pri väčšej skupine návštevníkov (cca 30 osôb).

Pri ubytovni je pre hostí pripravené vonkajšie posedenie v altánku s krbom s možnosťou grilovania a opekania na otvorenom ohnisku.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá, Fajčiarov