NOVÁ CHATA, RODINNÁ DOVOLENKA NA ORAVE

Chata Raciborka sa nachádza v prekrásnej rekreačnej chatovej oblasti neďaleko obce Oravský Podzámok, len 300 metrov od zjazdovky a vleku lyžiarskeho strediska Ski Park Racibor. Vďaka svojej výbornej polohe je ideálnou voľbou nie len pre milovníkov lyžovania a zimných športov, ale aj pre nadšencov turistiky, cyklistiky a kultúrno-historických pamätihodností.

Počas Vášho pobytu Vám srdečne odporúčame príjemné turistické prechádzky po okolí, návštevu veľmi pekného Oravského hradu či Múzea oravskej dediny v Zuberci. Ak radi relaxujete pri vode, vyberte sa napríklad na atraktívnu Oravskú priehradu či do blízkych aquaparkov (AquaRelax Dolný Kubín, Aquapark Meander Park Oravice).

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v rodinnej Chate Raciborka s celkovou kapacitou 10 lôžok vrátane prísteliek. Na jej prízemí, v útulnej spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom, rádiom, spoločenskými hrami a posedením, si môžu hostia príjemne oddýchnuť a stráviť jedinečný čas v kruhu rodiny či priateľov.

V kuchyni, vybavenej elektrickou rúrou s keramickou varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, si môžete pohodlne pripravovať Vaše obľúbené domáce jedlá a občerstvenie. Samozrejmosťou tejto časti chaty je taktiež luxusná kúpeľňa s toaletou. Na poschodí chaty sú pre Vás už pripravené tri spálne, dve 2-lôžkové (jedna z nich s možnosťou pridania 2 prísteliek) a jedna 4-lôžková.

Do jednej zo spální je možné pridať aj televízor (pre všetky spálne 1 spoločný, je možné ho premiestňovať), keďže v každej zo spální je prípojka na satelit. Aj táto časť chaty disponuje vlastnou kúpeľňou s toaletou. Hosťom s malým dieťatkom ponúkame možnosť využitia detskej postieľky.

Vo vonkajšej časti chaty s lyžiarňou si môžu hostia bezpečne uložiť svoju lyžiarsku výstroj, prípadne v lete svoje dovezené bicykle. Doprajte si jedinečný relax u nás a zažite dovolenku podľa svojich snov! Tešíme sa na Vašu návštevu!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí