Nová moderná chalúpka pri lyž. stredisku

Saunovanie či trávenie chladných večerov pri krbe - aj takto môže vyzerať Vaša dovolenka v novopostavenej Kubínskej Chalúpke 2, ktorá leží necelých 600 m od zjazdoviek lyžiarskeho strediska Ski Park Kubínska hoľa.

Počas dovolenky u nás môžete objavovať krásy prírody Oravskej Magury. Regiónom vedie viacero trás pre cyklistov aj turistov. Wellness dobre padne v aquaparku AquaRelax. V letnom období sa schladíte v Oravskej priehrade, kde je taktiež možný rybolov aj plavba loďou. Spolu s deťmi sa nadchnete návšteve nášho slovenského unikátu - Oravského hradu. Lyžovanie je možné v strediskách Ski Park Kubínska hoľa, Ski park Racibor aj Športcentrum Malá Lučivná.

Ponúkame na prenájom našu novopostavenú, štýlovú Kubínsku Chalúpku 2, ktorá disponuje kapacitou pre 12 hostí. Prízemie chalúpky sa skladá zo spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, gaučom a spoločenskými hrami. Táto miestnosť je prepojená s nadštandardne vybavenou kuchyňou (s el. spotrebičmi a kuch. riadom) s jedálenským sedením. Na prízemí je tiež umiestnená aj 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou, šatníkom a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Poschodie chalúpky tvoria 4 spálne - dve spálne s dvomi samostatnými lôžkami, jedna s manželskou posteľou a jedna s manželskou posteľou a pohovkou (prespia na nej dvaja hostia). V každej spálni je tiež televízor so satelitným príjmom a balkón. Na poschodí je k dispozícii ďalšia kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňou a toaletou. V celom objekte sme zaistili WiFi pripojenie na internet zdarma.

V suteréne chalúpky sa nachádza oáza pokoja aj zábavy - je tu situovaná fínska sauna, šípky a stolný futbal. V lete sa zrelaxujete vo vonkajšom bazéne alebo na terase. S radosťou Vám požičiame detskú postieľku a kotlík. Lyže si môžete uložiť v miestnosti pri vchode chalúpky. Parkovanie dvoch áut je priamo pri chalúpke. Ďalšie autá odparkujete cca 50 m od vstupu. Už teraz sa tešíme na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty