Relax v blízkosti lyžiarskeho strediska

Máte radi saunovanie, relax vo vírivke alebo romantiku počas chladných večerov pri krbe? Tak príďte do našej novopostavenej Kubínskej Chalúpky 1, ktorá sa nachádza necelých 600 m od zjazdoviek lyžiarskeho strediska Ski Park Kubínska hoľa.

Prírodu Oravskej Magury sa dá poznávať po cyklistických trasách alebo turistických chodníkoch. V lete sa odreagujete pri zbere plodov lesa, v bazénoch aquaparku AquaRelax alebo plavbou loďou po Oravskej priehrade. Nevynechajte ani Oravský hrad či Múzeum Oravskej dediny v Zuberci. V zime si vychutnáte zimné športy na svahoch Ski Parku Kubínska hoľa, Ski parku Racibor aj Športcentra Malá Lučivná.

Celoročne Vás vrúcne ubytujeme do našej úplne novej Kubínskej Chalúpky 1. Kapacita chalúpky je maximálne 12 osôb. Na prízemí chalúpky si užijete príjemný čas v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, gaučom a spoločenskými hrami. Spoločenská miestnosť má východ na terasu a zároveň je prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou (el. spotrebiče a kuch. riad) s jedálenským sedením. Prízemie sa skladá aj z 2-lôžkovej spálne s manželskou posteľou, šatníkom a kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou.

Kráľovstvo spánku sme zabezpečili v jednej zo 4 spální na poschodí ubytovania. K dispozícii sú Vám dve spálne s dvomi samostatnými lôžkami, jedna s manželskou posteľou a jedna s manželskou posteľou a pohovkou (prespia na nej dve osoby). V každej spálni v chalúpke je tiež televízor so satelitným príjmom. Spálne na poschodí disponujú navyše balkónom a jednou spoločnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, vaňou a toaletou. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Suterén chalúpky ponúka priestor na zábavu aj oddych. V chalúpke je tu umiestnená fínska sauna, šípky a stolný futbal. Naša Kubínska Chalúpka 1 má navyše celoročne vyhrievanú vírivku. U nás Vám požičiame detskú postieľku, kotlík a odložíme lyže v miestnosti pri vchode do chalúpky. K dispozícii sú Vám dve parkovacie miesta pri objekte, taktiež je možnosť parkovania ďalších áut cca 50 m od vstupu. Príďte, tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty