Príjemné ubytovanie za výhodné ceny!

Privát Cyprián je situovaný v krásnom podtatranskom prostredí v pokojnej časti mesta Poprad, vo vzdialenosti len 20 minút pešou chôdzou od známeho aquaparku AquaCity Poprad. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete príjemnými prechádzkami historickými časťami mesta, spoznávaním historických pamiatok Spiša ako aj celodennými výletmi do okolitej nádhernej prírody Vysokých Tatier.

Celoročne Vám ponúkame útulné privátne ubytovanie s kapacitou pre 11 osôb, ktoré je súčasťou rodinného domu. Pre hostí je vyčlenené samostatné podlažie domu disponujúce vlastným vchodom. Garantované máte tak u nás maximálne súkromie. K dispozícii pre Vás máme 3 spálne, jednu trojlôžkovú izbu a dve štvorlôžkové izby. Pre oddych v kruhu priateľov a rodiny môžete využívať príjemnú spoločenskú miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, rádiom a spoločenskými hrami. Na prípravu vlastných jedál Vám poslúži plne zariadená kuchyňa s kompletným kuchynským vybavením, spotrebičmi a jedálenskou časťou s posedením. Samozrejmosťou ubytovania je bezplatné WiFi pripojenie na internet, kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňou, dvomi umývadlami a dve toalety.

V pekne upravenej záhradnej časti ubytovania si môžete príjemne posedieť na terase resp. v altánku so zabudovaným vonkajším krbom s možnosťou grilovania a opekania. Parkovanie je zabezpečené v uzavretom dvore. Tešíme sa na Vašu návštevu.