Štýlové zruby blízko aquaparku!

Štýlové zruby Vlachy sú situované v krásnom prostredí Liptova, v pokojnej okrajovej časti malebnej obce Vlachy, vo vzdialenosti len 3 km od známeho vodného raja Gino Paradise Bešeňová. Vďaka výbornej polohe zrubov si môžete počas Vašej dovolenky dopriať nie len dostatočný relax v horúcich termálnych bazénoch a wellness svete v neďalekej Bešeňovej ale aj množstvo turistických výletov nádhernou okolitou prírodou Nízkych a Západných Tatier. Milovníci kúpania, vodných športov či rybolovu určite ocenia taktiež blízkosť Liptovskej Mary. V zimnom období si u nás môžete vychutnať výbornú lyžovačku v Ski Park Malinô Brdo (12 km) alebo v lyžiarskom stredisku Jasná - Chopok (20 km).

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v dvoch štýlových zruboch, nachádzajúcich sa v blízkosti obory s výbehom pre jeleľov a muflónov. Celková kapacita oboch zrubov spolu predstavuje 16 osôb. Každý zo zrubov je prispôsobený pre ubytovanie 8-člennej skupiny hostí. V oboch objektoch sú Vám k dispozícii dve spálne, trojlôžková a štvorlôžková s možnosťou jednej prístelky. Samozrejmosťou zrubov je príjemná spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, plne vybavená kuchynka vhodná na prípravu vlastného stravovania a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Pri zruboch nechýba altánok s možnosťou vonkajšieho posedenia, opekania a varenia kotlíkového gulášu. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám opäť znovu vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.