Ubytovanie priamo v centre mesta!

Ubytovanie Centrum je situované v srdci Liptova, priamo v meste Liptovský Mikuláš vo vzdialenosti len 150 metrov od historického centra mesta. Vďaka vynikajúcej polohe je tak ubytovanie celoročne výbornou voľbou pre všetkých milovníkov relaxu, zábavy, kultúry ako aj aktívneho oddychu. Len na skok tak budete mať viacero nákupných centier, množstvo reštaurácií, barov, zimný štadión, plaváreň či tenisové kurty. Výborne oddýchnuť si môžete v aj bazénoch blízkeho aquaparku Tatralandia či v areáloch termálnych kúpalisk GINO Paradise Bešeňová a Termal Raj Liptovský Ján.

V zimnom období sú tu vytvorené vynikajúce podmienky pre prežitie skvelej lyžovačky. V blízkom okolí ubytovania môžete využívať svahy viacerých menších lyžiarskych stredísk, ako aj upravené zjazdovky špičkového lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry s celkovou dĺžkou zjazdoviek takmer 50 km.

Počas celého roka Vám ponúkame príjemné ubytovanie v samostatnej časti rodinného domu s vlastným vchodom, s celkovou kapacitou pre 12 až 13 osôb. K dispozícii sú tu 3 apartmánové izby, súčasťou ktorých je vlastná kúpelňa so sprchovým kútom a toaletou ako aj kuchynský kútik s plnou výbavou (elektrický varič, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kuchynský riad).

Vybrať si tu môžete z nasledovných možností:
- apartmánová izba na prízemí s 3 pevnými lôžkami,
- apartmánová izba na poschodí s balkónom s 3 pevnými lôžkami a možnosťou využitia jednej prístelky,
- apartmánová izba na poschodí s balkónom s 3 pevnými lôžkami, ku ktorej je možné pričleniť ešte jednu izbu s ďalšími tromi lôžkami (z oboch izieb je zaistený zároveň vlastný vchod do kúpelne s toaletou).

Vo výbave všetkých apartmánových izieb nechýba televízor a zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Vo vonkajšej časti ubytovania môžu hostia tráviť príjemné chvíle pri vonkajšom posedení s možnosťou grilovania. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri rodinnom dome. Počas zimnej lyžiarskej sezóny lyžiari ocenia aj priestor na úschovu lyží.

Tipov na úžasné výlety a zážitky na Liptove je skutočne dosť. Ak hľadáte príjemné a cenovo prijateľné ubytovanie pre rodiny či menšie skupinky priateľov a známych, Ubytovanie Centrum je pre Vás tou správnou voľbou. Príďte spoznať Liptov aj Vy!