Len 400 metrov od kúpaliska!

Penzión MeryJán sa nachádza v známej kúpeľnej obci Podhájska len 400 metrov od termálneho kúpaliska. Hosťom poskytujeme ubytovanie v 16 samostatných izbách. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, televízor, satelit, chladničku, rýchlovarnú kanvicu a internet. Väčšina izieb má aj balkón s posedením. K dispozícii je aj jedáleň, ktorá sa využíva ako kongresová sála pre 45 osôb.

V areáli penziónu môžete využívať letnú terasu a obľúbený GRILL-BAR, kde sa každý týždeň griluje na otvorenom ohni prasiatko a domáce klobásy z udiarne. Veľkou špecialitou sú údená rebrá a živánska. Pri grilovačke Vám zvykne vyhrávať živá muzika.

Naši hostia môžu taktiež využívať fitness centrum a bicykle. Pri objekte sa nachádza uzavreté parkovisko monitorované kamerovým systémom, ktoré je pre našich hostí zadarmo. Priamo v penziónu je tenisový kurt a v susednej obci Radava si môžete zahrať biliard a bowling.

Zľavy pre našich klientov:
ZĽAVA 10% na stravovanie v areáli kúpaliska v reštaurácii u Vodníka
ZĽAVA 10% na kúpanie v Rímskych kúpeľoch - ENERGY 1
ZĽAVA 10% na stravovanie - PENZIÓN ENERGY 2

Ubytovanie je v tichej lokalite a je vhodné najmä pre rodinky s deťmi, skupinky turistov, seniorov. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Domáce zvieratá