Vhodné pre rodiny, so saunou.

Penzión Ján nájdete v regióne Orava, v podhorskej obci Habovka, ktorá sa nachádza v predhorí Západných Tatier - Roháčov a Skorušinských vrchov. Vďaka unikátnej polohe si u nás prídu na svoje turisti, cykloturisti a milovníci prírody. Blízko sa nachádzajú Oravice, kde sa môžete okúpať v termálnom kúpalisku alebo v novom aquaparku (15% zľavy pre našich hosti). V zime Vás k nám priláka lyžovačka. Výborne si zalyžujete v Zuberci kde máte k dispozícii dve strediská. Navyše v Ski centre Zverovka - Roháče Vám poskytneme 10% zľavy na skipasy.

Hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v jednej dvojlôžkovej, dvoch trojlôžkových a dvoch štvorlôžkových izbách. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie so sprchou a toaletou. Na prízemí penziónu je spoločenská miestnosť s malým barom, ktorú využívajú len ubytovaní hostia. Každý hosť dostane od nás prípitok grátis! Ponúkame aj polpenziu, výbornú domácu stravu. 1x týždenne k večeri domáci koláč. V celom objekte máte k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Za penziónom je pekná záhrada pod lesíkom s možnosťou posedenia v altánku. Tu si môžete opekať, grilovať či vychutnať dobrú kávičku. Deti sa potešia hojdačke a trampolíne. Parkovanie máte zabezpečené priamo v uzamknutom dvore. Tešíme sa na Vašu návštevu.