Výhodné ceny + extra zľava pre deti!

Chata Habovka je situovaná v krásnom horskom prostredí Západných Tatier, v pokojnej časti malebnej oravskej dedinky Habovka, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti obce Zuberec. Ak túžite po dovolenke uprostred nádhernej prírody s čerstvým horským vzduchom a bohatými možnosťami aktívneho oddychu, turistiky a rekreácie, srdečne Vás k nám pozývame. Spríjemniť Váš pobyt si môžete množstvom turistických chodníkov očarujúcou prírodou Roháčov, návštevou Roháčskych plies, Múzea oravskej dediny či relaxom v neďalekých bazénoch termálneho kúpaliska a aquaparku v Oraviciach. V zimnom období si u nás užijete výbornú lyžovačku v blízkych lyžiarskych strediskách Milotín a Janovky v Zuberci či na Zverovke - Spálenej doline. Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára aj potôčik pretekajúci okolo chatky.

Našim hosťom celoročne ponúkame príjemné ubytovanie v útulnej chatke, ktorá disponuje kapacitou 9 lôžok. Chatka je dispozične rozdelená na dve samostatné časti, preto si ju je možné prenajať ako celý objekt alebo jednotlivo po samostatných častiach. V prízemnej časti chatky sa pohodlne ubytuje 6 osôb v dvoch trojlôžkových spálňach, vybavených rádiom a televízorom. Na prípravu vlastnej stravy Vám tu poslúži kompletne zariadená kuchyňa s možnosťou príjemného posedenia. Samozrejmosťou tejto časti ubytovania je aj kúpeľňa s toaletou. V podkroví chatky je Vám k dispozícii trojlôžková izba, ktorej súčasťou je televízor, rádio, plne vybavený kuchynský kút a kúpeľňa s toaletou. Podkrovná časť chatky disponuje vlastným vchodom.

V celom objekte je zabezpečené WiFi pripojenie na internet. Pri chatke nechýba možnosť vonkajšieho posedenia, grilovania, opekania a varenia chutného kotlíkového gulášu. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní. Príďte nás navštíviť! Tešíme sa na Vašu návštevu.