Chalupa pri lese a potoku, jazda na koni

Chata Agroturistika sa nachádza v obci Zázrivá v tichom prostredí na okraji lesa pri potôčiku. Ubytovanie u nás je možné v apartmánových, dvoj a troj lôžkových izbách s prístelkami. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, televízor a k dispozícii sú aj kuchynky pre prípravu vlastnej stravy. V objekte je aj spoločenská miestnosť. Pre deti ponúkame množstvo atrakcií, chov domácich zvierat a jazdu na koňoch.

Ubytovanie ponúkame v troch chatách:
Chata 1 ponúka ubytovanie penziónového typu. Na chodbe je plne vybavená kuchynka a spoločenská miestnosť. Na prízemí sú štyri izby, pričom každá má vlastné sociálne zariadenie:

- izba č. 1: dve pevné lôžka + prístelok,
- izba č. 2: tri pevné lôžka,
- izba č. 3: apartmánová izba, v prvej izbe je umiestnený rozťahovací gauč, v druhej izbe manželská posteľ a rozťahovací gauč,
- izba č. 4: apartmánová izba, v prvej izbe sa nachádza rozťahovací gauč, v druhej izbe manželská posteľ a rozťahovací gauč.

Poschodie chaty disponuje vlastným, prípadne spoločným vchodom s prízemím. Okrem plne vybavenej kuchynky na chodbe sa tu nachádzajú ďalšie štyri izby, každá s vlastným sociálnym zariadením:

- izba č. 5: apartmánová izba, má chodbu, malú dvojlôžkovú a jednu trojlôžkovú izbu s balkónom,
- izba č. 6: 3-lôžková izba (manželská posteľ a rozťahovací gauč) s balkónom,
- izba č. 7: apartmánová izba, má chodbu, dvojlôžkovú a trojlôžkovú izbu,
- izba č. 8: 3-lôžková (manželská posteľ a rozťahovací gauč).

Chata 2 ponúka ubytovanie na prízemí kde sú dve 3-lôžkové izby s možnosťou prístelky, sprcha, WC. K dispozícii je tu rovnako kuchynka s posedením. Pri chatke je záhradný krb, so strechou pre príjemné posedenie aj v nepriaznivom počasí.

Chata 3 je umiestnená vo svahu. Ubytovanie je možné na prízemí v 2-lôžkovej, 3-lôžkovej a veľkej obývačkovej (2-lôžkovej) izbe s krbom. K dispozícii je tu taktiež kúpelňa s vaňou, WC a kuchynka so sedením.