...pod hviezdami na konci Zázrivej!

Čarovná chata Kozínska sa nachádza na polosamote v jednej zo Zázrivských dolín – Kozínskej, na úpätí vrchu Kozinec, patriacej pod okres Dolný Kubín. Jej okolie lemuje pohorie Malá Fatra a Kysucké Beskydy, kde sa nachádza aj lyžiarske stredisko Ski centrum Kozinec Zázrivá s dvoma vlekmi s prepravnou kapacitou až 1400 osôb za hodinu.

V novovybudovanej štýlovej chate s kapacitou 12 lôžok sa nachádzajú dva kúzelné apartmány so samostatnými vchodmi, pričom vnútorné prepojovacie schodisko z nich môže robiť jeden spoločný dom na prenájom.

V apartmáne na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom, zariadená v tradičnom oravskom drevenicovom štýle. V tejto miestnosti je k dispozícii aj rozkladací gauč a jedna prístelka. Na prípravu bohatých raňajok či večerí Vám tu poslúži plne vybavená kuchyňa. Po príjemne strávenom dni určite oceníte pohodlnú 3-lôžkovú izbičku a vlastnú kúpeľňu s vaňou a toaletou.

Na poschodí chaty nájdete druhý apartmán, rovnako útulný ako ten prvý. Spoločenskú miestnosť rozohrievajú krbové kachle a relaxovať či prenocovať je možné na rozkladacom gauči. V plne vybavenej kuchynke s barovým pultom na stolovanie nájdete všetko potrebné na prípravu Vašich obľúbených jedál. Zaujímavá kniha Vás večer odprevadí do útulnej štvorlôžkovej izby, ktorej súčasťou je kúpelňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Špeciálnym bonusom pre našich hostí je súkromná sauna a bohatá knižnica, umiestnená na chodbe medzi apartmánmi.

Záhrada chaty predstavuje relaxačno – hraciu časť objektu, kde okrem preliezačiek, futbalového miniihriska a vonkajšieho stolného tenisu nájdete altánok s pecou na chlieb/pizzu a ohnisko. V záhrade môžu hostia ochutnať plody našich ovocných stromov alebo využiť bylinky zo záhonu, ak práve chýbajú do hrnca s voňavou polievkou. Vašim detičkám radi doprajeme čo najviac zábavy, preto tu na nich čakajú detské preliezačky, hojdačky a detský domček. K dispozícii sú aj rôzne spoločenské hry, petangue, badminton a po dohode je tu možnosť zapožičania horských bicyklov, lyží a sánok.