Kľud v krásnej Oravskej prírode

Klasická drevenica Tereza sa nachádza na polosamote pri lese na južnom svahu Oravskej Magury pri obci Zázrivá. Z drevenice sú prekrásne výhľady na okolitú prírodu.

Drevenica je vhodná pre rodiny s deťmi, prípadne pre skupinky turistov. Celková kapacita je 14 osôb. Drevenica má podlahové vykurovanie, kozub a rozvod teplého vzduchu, teplú a studenú vodu, kúpeľňu a oddelené WC v suteréne. Na prízemí je v strede dobre vybavená kuchyňa, ktorá je priechodom spojená so spoločenskou miestnosťou s krbom, veľkým jedálenským stolom a rohovou rozkladacou sedačkou. Z tejto miestnosti vedú schody do podkrovia do prvej časti, kde sú spálne 1x2, 2x1 a WC. Na ľavo z kuchyne je oddelená miestnosť s TV, sedenie 2x1, rozkladacia pohovka a 2 valendy. Z tejto miestnosti vedú schody do podkrovia do druhej časti kde je 1x2, 2x1 a vybavenie totožné ako na druhej strane.

Deti privítajú detské ihrisko, preliezky a hojdačky. Pri chalupe sa nachádza lyžiarsky vlek LV100, vhodný pre nenáročných a začiatočníkov. V objekte je i Wifi internet, detská postieľka a detská sedačka.

Chalupa je v celoročnej prevádzke a okrem prekrásnej prírody ponúka Zázrivá a jej okolie dostatok možností na trávenie dovolenky a voľného času počas celého roka. Trasa prístupovej cesty k objektu je totožná s červenou turistickou trasou na Kubínsku hoľu. V zime je upravená snežným pluhom, ale snehové reťaze sú potrebné.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá, Fajčiarov