Drevenica priamo pri vleku - WiFi

DREVENICA priamo pri vleku - Ski Zázrivá-KOZINEC. Príďte sa presvedčiť sami.


Vynikajúca poloha Drevenice Kozinec priamo pri vleku v údolnej stanici
SKI-centrum Kozinec Zázrivá. Drevenica na samote v krásnom tichom prostredí uprostred očarujúcej prírody Malej a Veľkej Fatry je zárukou dovolenky plnej relaxácie, dokonalého pokoja a súkromia, ako aj bohatých možností aktívneho oddychu V zimnej sezóne je možné lyžovať v centrách: Ski centrum Kozinec Zázrivá 5 m, Sport centrum Malá Lučivná 10 km, Vrátna dolina 15 km, Ski Kubínska Hoľa 28 km.

Spríjemniť Váš pobyt si môžete podnikaním množstva turistických prechádzok, cyklistických a vysokohorských hrebeňových túr. Spoznajte krásy Vrátnej doliny, navštívte Veľký a Malý Rozsutec, Jánošíkové diery alebo relaxujte v termálnych bazénoch Vodného parku v Bešeňovej, v areáli vodného sveta Tatralandia, vo wellness centre Terchovec a AquaRelaxe Dolný Kubín 23 km. Pri Vašej návšteve si určite nenechajte ujsť ani ochutnávku svetoznámych Zázrivských korbáčikov.

Našim hosťom ponúkame celoročne komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej drevenici, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie až 23 osôb. Keďže je drevenica tvorená dvomi samostatnými kompletne vybavenými apartmánmi, ubytovanie v nej je vhodné rovnako pre jednu väčšiu skupinu návštevníkov ako aj pre rodinky s deťmi a menšie skupinky priateľov. K dispozícii sú Vám tu tieto dva apartmány, prepojené terasou, s nasledovnou kapacitou a vybavením:

- Apartmán č. 1 s kapacitou pre 13 osôb, tvorený tromi 3-lôžkovými spálňami (3x3) s tromi kúpeľňami so sprchovacím kútom a toaletou ako aj podkrovnou časťou pre deti so 4 lôžkami. Apartmán je vybavený taktiež príjemnou spoločenskou miestnosťou s televízorom so satelitným príjmom a pohodlným posedením, ako aj plne zariadenou kuchyňou s jedálenskou časťou (sporák s rúrou, umývačka riadu, chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlná rúra, chladnička + mraznička a kuchynský riad).

- Apartmán č. 2 určený pre 10 osôb, ktorého súčasťou sú tri 2-lôžkové spálne (3x2) s tromi kúpeľňami so sprchovacím kútom a toaletou, podkrovná časť so 4 lôžkami pre deti a spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom. Ani v tomto apartmáne nechýba kompletne zariadená kuchyňa s možnosťou prípravy vlastnej stravy (sporák s rúrou, chladnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, kuchynský riad).

Svojím nadštandardným vybavením a výbornou polohou je Drevenica Kozinec vhodná predovšetkým pre ubytovanie rodiniek s deťmi a náročnejších klientov, požadujúcich viac ako je bežný štandard ubytovania. V drevenici je rovnako možnosť organizácie rôznych školení, rodinných osláv, gril či guláš párty. V letnom období je parkovanie možné priamo pri ubytovaní, v zimnom období na pozemku drevenice. Tešíme sa na Vašu návštevu.