Moderné ubytovanie 50 m od vleku Otupné!

Eko-šport Hotel Björnson patrí k najznámejším tatranským hotelom, a to vďaka jeho ideálnej polohe uprostred lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry, ktoré sa nachádza vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti obce Demänovská Dolina. Na svoje si tu prídu rodinky s deťmi, zamilované páry, skupinky priateľov a známych, športovci, obchodní cestujúci... všetci, ktorí navštívia tento kraj.

Už na lyžiach sa z hotela dostanete do celého lyžiarskeho strediska. Skvelú sánkovačku či dokonalé snowboardovanie takisto ocenia i priaznivci športových aktivít. V letnom období si tu užijete prechádzky k Vrbickému plesu či jedinečnou okolitou prírodou po rôznych cyklistických a turistických trasách. Po týchto aktivitách sa tu môžete zrelaxovať, prípadne sa vybrať zaplávať si v Liptovskej Mare alebo bazénoch Aquaparku Tatralandia.

Ubytovanie je hosťom prístupné počas celého roka s celkovou kapacitou pre 96 osôb. V areáli Björnsonky sa spolu s Hlavnou chatou nachádzajú ďalšie dve ubytovacie zariadenia – Villa a Hostel.

• Štýlová Hlavná chata ponúka ubytovanie v sedemnástich 2-lôžkových izbách (z toho 6 s manželskou posteľou), ôsmich 4-lôžkových izbách (manželská posteľ a 2 prístelky)a dvoch 5-lôžkových apartmánoch (manželská posteľ, pevné lôžko a 2 prístelky v podobe rozkladacieho gauču). Každá ubytovacia jednotka má vo výbave televízor so satelitným príjmom, rádio, telefón a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom.

• V modernom Hosteli sa ubytujete v troch 3-lôžkových izbách, ktoré disponujú samostatným lôžkom a televízorom so satelitným príjmom. Dve štýlové kúpeľne s toaletami a kuchyňa sú spoločné pre všetkých hostí. Na požiadanie je možnosť využiť ďalšiu jednu prístelku.

• Luxusná Villa je apartmánovým domom pre 8 až 10 hostí so štyrmi 2-lôžkovými izbami (z toho 2 izby sú s pevným lôžkom a dve s prístelkami). Môžete tu využívať tri kúpeľne, plne vybavenú kuchyňu s jedálenským posedením, obývačku s krbom, vináreň alebo si uchovať svoje lyže. Villa sa prenajíma ako jeden celok.

Všade je zaistené WiFi pripojenie na internet. Na recepcii Vám poradia s tipmi na výlet, ako aj zabezpečia ostatné služby. Oddýchnete si vo wellness centre v areáli Björnsonky, užijete si chutné jedlo v reštaurácii či zahráte sa niektoré z rôznych aktivít, ktoré Vám tu ponúkame. Príjemný čas prežijete v spoločenskej miestnosti plnej rôznych vymožeností. Aj deti si rovnako prídu na svoje v detskom kútiku či na ihrisku. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené v areáli Björnsonky.

Vychutnajte si komfortnú dovolenku v luxusnej Ville, v niektorej z moderných izieb štýlovej Hlavnej chaty alebo Hostela uprostred malebnej prírody a najlepšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku. Tešíme sa na Vás!