Nová, štýlová chata.Internetový detox :)

Pri ubytovaní v našej chate na viac ako štyri dni je zľava 20 % na celý pobyt.


Kormanovská chata – Kyčera - to je ideálne miesto pre rodinku s deťmi alebo menšiu skupinku priateľov, ktorí chcú tráviť pobyt na samote v Kysuckých horách, v lokalite Kýčera, obce Dlhá nad Kysucou. Vynikajúca poloha chaty poskytuje našim hosťom široké možnosti aktívneho oddychu, športového vyžitia, turistiky a rekreácie.

Celoročne Vás ubytujeme v štýlovej, moderne zariadenej horskej chate, ktorej kapacita je 4 pevné lôžka a 2 prístelky. V prízemí si pokojné chvíle môžete užívať v obývacej miestnosti s krbovou pieckou, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a pohovkou. Pohovka je rozložiteľná a môže slúžiť pre prespanie 2 osôb. Radi varíte? Poteší Vás kuchyňa, ktorej súčasťou je keramická varná doska, kávovar, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra a kuch. riad. Kuchyňu od obývačky oddeľuje jedálenské posedenie.

Na poschodí si výborný spánok môžete dopriať v jednej z dvoch 2-lôžkových spální – jedna s oddelenými lôžkami a balkónom, druhá s manželskou posteľou. V rámci ubytovania je komfort počas pobytu zabezpečený i vďaka modernej kúpeľni so sprchovacím kútom a toaletou (v prízemí).

Okolité scenérie si užijete aj oddychovaním na terase s posedením a grilom. Spolu s ratolesťami si môžete opiecť špekáčiky na ohni, prípadne si zahrať bedminton. Deti sa môžu hrať s hračkami. V objekte ponúkame možnosť uschovania bicyklov a lyží. Parkovanie štvorkolesových miláčikov je priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na to, ako si u nás spokojne oddýchnete.

Naša chata je skvelá na zimnú aj letnú turistiku. V lete sa môžete vydať navštíviť Budatínsky hrad alebo načerpať nové myšlienky do prírody Kysuckých hôr. Blízko chaty si zaplávate vo vonkajšom bazéne hotela s mini ZOO. Turisti vyhľadávajú aj Kysucké múzeum Čadca, Korňanský ropný prameň aj Slovenský orloj. V zime je chata situovaná priamo pri Beskydsko-Javorníckej lyžiarsko-bežeckej magistrále. Samozrejme, lyžovať sa dá aj v stredisku Turzovka – Bukovina a Kordišov – Kýčerka.


Preferujeme: Rodiny s deťmi