Pobyt v dreveničke u Maťka s Kubkom

Vychutnajte si dovolenku v pravej liptovskej drevenici v predhorí Nízkych Tatier. Ponúkame Vám ubytovanie v samostatnej drevenici v chatovej osade v obci Liptovská Štiavnica. Drevenica pozostáva z prízemnej a podkrovnej časti v celkovej výmere 100 m2 obytnej plochy s kapacitou 6 lôžok.

Na prízemí je veranda, kuchyňa v plnej výbave s kuchynským riadom a servisom pre 6 osôb, chladnička s mrazničkou, elektrický sporák s teplovzdušnou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, obývacia časť s krbom a kachlovou pecou, gaučom a dobovým nábytkom nadväzuje na jedálenský kút s poskytnutím stolovania pre 6 osôb. V obývacej časti je k dispozícii LCD TV a DVD samostatné WC s umývadlom, sprchovací kút s umývadlom a automatickou práčkou.

Podkrovie pozostáva z dvoch spální a sociálneho zariadenia. Spálňa č. 1 s manželskou posteľou a príslušenstvom, s detskou postieľkou a komodou. Spálňa č. 2 s rozkladacou dvoj posteľou, s dvoma samostatnými posteľami a príslušenstvom k nim, konferenčným stolíkom, komodou, skriňou a stoličkou, kúpelňa s vaňou, umývadlom a WC. Internetové WiFi pripojenie je zadarmo.

Súčasťou ubytovacieho zariadenia je aj 400 m2 oploteného pozemku s možnosťou parkovania vo dvore pre 2 autá, záhradné posedenie s grilom a kotlíkom, hojdačka a trampolína.

Váš pobyt začína nádychom čerstvého vzduchu s pohľadom na okolité lúky, lesy a kopce. Vydajte sa na prechádzky po nich, navštívte blízke aquaparky, kultúrne pamiatky a spoznávajte krásy Liptova. Po návrate Vás privíta drevenica, ktorá Vám svojim zariadením pripomenie atmosféru bývania našich predkov z prelomu 19. a 20. storočia. V jej tieni si večer môžete spríjemniť posedením pri krčahu osviežujúcej vody z blízkeho minerálneho prameňa.