Tri moderné chatky v lone prírody

Nájsť raj na zemi v dnešnej dobe nie je jednoduché. Vy ste však našli miesto, kde si v novopostavených Chatách Urbanove sestry môžete užívať chvíle ako z rozprávky. Chaty Urbanove sestry sa nachádzajú v pokojnom horskom prostredí v obci Čierny Balog, pod Urbanovým Vrchom, len 50 m od miestneho lyž. strediska a kúsok od poznávania krás prírody Horehronia.

A veruže, kraj sa oplatí poznávať. Určite Vám odporúčame využívať cyklotrasy alebo sa v turistických topánkach vydať Nízkymi Tatrami po náučných chodníkoch (Medvedia cestička, Jakuba Surovca, Sama Chalupku) až k zaujímavému Dobročskému pralesu. Nevynechajte pritom ani Hrad Muráň, vodopády Bystrá či jaskyňu Mŕtvych netopierov aj Bystriansku jaskyňu. Spolu s deťmi sa môžete povoziť na Čiernohronskej železnici alebo navštíviť Lesnícky skanzen vo Vydrove. Po napadnutí snehovej pokrývky dobre padne lyžovanie v strediskách Jasná Chopok Juh, Ski Urbanov vrch, Ski Tále, Mýto Ski & Fun centrum, Ski Centrum Košútka aj na Čertovici.

Každý deň v roku Vás s úsmevom na tvári privítame v jednej z našich troch chát Urbanove sestry. Chaty sú navonok rovnaké, no odlišujú sa hlavne dizajnovým prevedením. Každá chata je 6-lôžková, celkovo tak máme k dispozícii 18 lôžok. Chaty:
- Chata 1 – roztancovaná víla, kde sa prelína svet starého s novým, kde naplno prežijete každý jeden životný okamih,
- Chata 2 – chata, v ktorej sa štýl muža (kovaný nábytok, masívne drevo) prestupuje s hrejivým pocitom domova (kožušinky),
- Chata 3 – najmladšia sestra chát, kde sa budete cítiť ako v lone prírody.

Súčasťou každej jednej chaty je príjemná spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, spoločenskými hrami, gaučovým sedením a východom na terasu. Zahriať Vás tu môže teplo sálajúce z krbovej piecky. Pokiaľ preferujete vlastné stravovanie, poteší Vás kompletne zariadená kuchyňa, kde je el. sporák s rúrou, umývačka riadu, rýchlovarná kanvica, stôl, 6 stoličiek a všetok kuchynský riad. V prízemí je taktiež umiestená kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta.

Kráľovstvo spánku poskytuje vrchné podlažie. Práve tu môžete odpočívať v noci a aj počas dňa v jednej z troch 2-lôžkových spální. Dve sú zariadené oddelenými lôžkami, jedna je s manželskou posteľou. Do najväčšej spálne je možné pripraviť Vám detskú postieľku. V každej jednej chate je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Priam v papučkách môžete vyjsť na terasku s posedením, kde si vychutnáte kávičku či čaj. V areáli chát stojí altánok s posedením aj ohnisko s posedením. Súčasťou areálu sú rovnako dva grily a plocha pre hru viacerých hier. U nás si pohodlne odložíte svoje športové potreby. Do 50 m sa nachádza reštaurácia, kde sa v prípade potreby môžete najesť počas celého dňa. Parkovanie vozidiel je hneď pri objekte. Tešíme sa na Vás!