Tradičná chalupa za bezkonkurenčnú cenu!

Chalupa u Zajacov sa nachádza v obci Čierny Balog, v lone prekrásnej prírody Muránskej planiny. Okolie tvoria husté lesy.

Veľká priestranná chalupa pozostáva z dvoch navzájom prepojených častí. Pôvodná drevená časť je zrekonštruovaná a zariadená v tradičnom ľudovom štýle. Je ukážkou tradičnej balockej izby a kuchyne, v spálni sú tri lôžka, v malej spoločenskej miestnosti jedno. Túto časť ocenia hlavne milovníci tradícií.

Nová murovaná časť je prispôsobená potrebám modernej doby. Sú tu toalety a kúpeľňa, druhá kuchyňa s východom na priestrannú terasu s posedením a druhá väčšia spoločenská miestnosť s krbom a jedným lôžkom. V podkroví sa nachádzajú dve novovybudované spálne.

Na priestrannom oplotenom dvore sú lavičky, hojdačky, preliezky, detský záhradný domček a hojdacia sieť. Na dvore je prístrešok a pec na grilovanie. Chalupa má tri terasy s posedením. V blízkosti chalupy je les a široké možnosti na pešiu turistiku, cykloturistiku a hubárčenie. K atraktivitám obce patrí Čiernohronská železnička a Lesnícky skanzen vo Vydrovskej doline a najstaršia prírodná rezervácia Dobročský prales.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty